Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Богаташи


Stucata

Recommended Posts

Дали да не си снимам гумите на Х3то първа генерация? Continental WinterContact TS850, купени чисто нови края на 2018, но с дот от 2017

038875757-big.thumb.jpg.744625e87eb6f2b3a6ea68c6e44c1404.jpg038875758-big.thumb.jpg.f3e1a8b581264768c27a77f88320a01b.jpg

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stucata написа:

...

2. 7ма серия и Porsche - на Pirelli:

...

То не е точно за тая тема, ама и Pirelli са "премиум" само на хартия. Два комплекта P7Zero износих и, като обух Goodyear EfficientGrip-а се родих! Колата стана по-тиха и по-стабилна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Vladi_a написа:

За писта си имам Dmack, там е друга бира :)

 Е, точно това се опитах да обясня на Сашо /Sauber/, ама той пое в друга посока ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, ID A написа:

Дали да не си снимам гумите на Х3то първа генерация? Continental WinterContact TS850, купени чисто нови края на 2018, но с дот от 2017

038875757-big.thumb.jpg.744625e87eb6f2b3a6ea68c6e44c1404.jpg038875758-big.thumb.jpg.f3e1a8b581264768c27a77f88320a01b.jpg

 


Ето, доказателство че с правилните гуми, биймърите се справят дори с 6-7 градусов наклон и три пръста сняг ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Sergei_glxi написа:

На фелата съм с малатеста регенерат и съм много доволен. Гума имане!

Можех да взема хубава гума като goodride или алпус,но на моето каране 5-6к км на година нямаше смисъл!

Колкото до дрехите. Еми имам и пума имам и булдозер маратонки. Еми булдозера ми е по удобен. Не винаги скъпото е по-хубаво .

 

Аз пък си пазя едни Ромика, като стана на 60 (ако ги доживея де) да ги обуя и да дуем бузи с 90- ката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден бях с тролея, до мен спира червено порше кайен , гумите натъркани с вакса, шофера носи шапка F*ck you , i have a truck.... Бяхме на светофат и се загледах - гуми 20ки с дот 01/2007... :D:D:D Иначе е F*ck you... Стабилен ми се видя иначе момчето... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глей за какви работи са разправяте - се едно не си знаем как мисли българинО: "И'ам 5 бона, ма ша си зема жип за 15, оти съм гъзар". Па после 10 години плаща кредити и нема паре за нафтица, па какво остава за гумета. И хич не му пука на нашия с какво е обута полудвижимата собственост - н'ъл има търкала, ко кат' са на 10 гОдин китайчета. 

БеГе риалити.

По-интересно ми е как ли ще се почувства същия тоя, ако е извадил 400+ хиляди за Порше Кайен Магнум (това кога от първият Кайен още имаше единични бройки у нас) и някой реши да  попита: " К'ъв е тоя Голф - не съм виждал такъв досега?" (истински случай)

Аз лично щех да си резна вените, ма човека някакси преглътна ?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са на една платформа първия Туарег и първия Кайен, което респективно прави Кайена гоуем Гоуф. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ID A написа:

Чавдаре, да не бъркаш? Вица беше за Туарег у Перник. ??? "Ба.. гоуемия ГоУф".

Ивчо, пред мен стана. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо против газта като екологично и икономично гориво, но винаги ми става забавно като видя BMW с газова уредба...

signal-2021-03-06-185149.jpeg

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам причина да НЕ сложа газ ... стига да имам къде да я завра ;) За мен това е доста по-различно от това да пестиш от гуми. Ама може и аз да съм дефектния B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.03.2021 г. at 18:57, Black_Fury написа:

но винаги ми става забавно като видя BMW с газова уредба...

В 10ката, брат! ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам за един случай преди няколко години, когато спираме на 2 съседни колонки аз с Белослава и една S8ца, която зарежда 95 за 20 лева, а аз 100 октана догоре ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, това вече е класика! И никога не съм го разбирал. Дори в най-бедните години или не съм карал или съм пълнил до горе. Е, на 100-цата беше лесно, резервоара и без това беше 30 литра :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека , може да е зле с парите или да е пред заплата. Оня ден като се возих в фабията, мацката зареди за 10лв , направихме Железница - Красна поляна - Студентски град - Красна поляна, и те свършиха, но за деня си бяха достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм бил на лампа , под нулата с Макса , с около 1л бензин с 450лв в джоба, чудейки се дали ще успея да стигна от Цум до Сточна Гара, да заредя. Стигнах.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, niki написа:

Лесно е, ако си на заплата, не караш с8. 

Що, 2013та е 60 000лв. Колкото 2 нови Шкоди е, пък и ако ти е подарено, няма да го върнеш... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса, че с 520 коня архаичен автоматик 4х4, което вероятно не може да му се изключват мостовете, за 20лв незнам дали ще стигнеш някъде далеч... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес явно е ден за Мерцедеси .. Е класа някаква американка с Рикен два сезона след последния ?

IMG_20210308_150010.thumb.jpg.d2cc6c63921106485065f7fc2b8fa79c.jpg

Някакво SLK с Ласса (изглеждат нови)

IMG_20210308_150120.thumb.jpg.c5c6ef626c3a78a7f80a0e110dd58970.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.