Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Сюпърб 2, 3.6 FSI, 4x4 DSG


Recommended Posts

Здравейте колеги, 

 

Колкото и да не ми се иска, дойде време да се разделя с любимия ми автомобил. 

 

Поради причини от медицински и физиологичен характер, вече не ми е удобен. И по-конкретно, влизането/сядането и излизането/ставането, в и от автомобила. Веднъж настанил се вътре, не ми се излиза. Но това е друг въпрос.

 

Вече една година, автомобилът си почива в един от гаражите и периодично се извежда на кратки разходки, колкото да си раздвижи кокалите. Последното му по-продължително излизане, бе на Фолксваген Фест 2020 година.

 

Ако не бъркам, негова снимка от събитието все още е на официалната страница на Шкода Клуб България във Фейсбук.

 

image.png.478ef79f87109bfbbe410a0983b10e81.png

 

Хубавец си е, спор няма. Но, всичко си има край. 

 

Още преди година, бе обявен в сайтовете за продажба, на принципа - ако някой се обади, да го взима. Постепенно свалях и цената, която в момента е на възможния минимум - 15200 /петнадесет хиляди и двеста/ лева.

 

Разбира се, за колеги съм склонен на известен коментар, в рамките на разумното. Има варианти за различни договорки, стига да има желание и диалог. 

 

Автомобилът е познат на всички, но да споделя две-три неща за него.

 

Внесен е по моя поръчка от представителство на Шкода в Швейцария, през 2014 година. От тази година и до този момент, аз съм единственият му стопанин.

 

За целият този период, е изминал невероятните 33000 /тридесет и три хиляди/ километра !

 

Автомобилът, е обслужван без компромиси по отношение качество на части и консумативи !

 

Автомобилът, е с може би най-високото оборудване, което се предлага за модела, с едва няколко изключения:

 

1. Мултимедийната система е оборудвана с 8 /осем/ говорителя, макар за модела да се предлага и вариант на същата, но с 10 /десет/;

 

2. Не е оборудван със система за безключов достъп- отключване и стартиране на двигателя /KESSY/, а със стандартните за ВАГ ключове-дистанционни;

 

3. Не е оборудван с комбинирани задни светлини /лед и обикновени/.

 

Това е, всичко друго за модела е поръчано и налично, още от завода.

 

В автомобила, НИКОГА не е пушено, пепелниците се ползват за "жабки/монетници" !

 

Продажна цена: 15200 /петнадесет хиляди и двеста/ лева ! Подлежи на разумен коментар, след оглед на автомобила !   

 

Автомобилът е свален от продажба в съответните сайтовете и обява за него има само тук !!!  

 

Телефон за контакт: +359 888 43 92 32, Боян Петров.

 

И, понеже ми се скараха, че обявата е много постна...

 

 

ARZV1284.JPEG

DXLB0460.JPEG

IMG_9826.JPG

IMG_9829.JPG

BeFunky-collage (4).jpg

IMG_9816.JPG

IMG_9821.JPG

IMG_9825.JPG

IMG_9831.JPG

BeFunky-collage (5).jpg

IMG_9822.JPG

IMG_9830.JPG

IMG_9832.JPG

IMG_9835.JPG

BeFunky-collage (6).jpg

IMG_9867.JPG

IMG_9869.JPG

IMG_9871.JPG

IMG_9873.JPG

BeFunky-collage (3).jpg

BeFunky-collage (4).jpg

BeFunky-collage (7).jpg

IMG_9895.JPG

BeFunky-collage (8).jpg

IMG_9880.JPG

IMG_9881.JPG

IMG_9913.JPG

BeFunky-collage (9).jpg

IMG_9836.JPG

IMG_9847.JPG

IMG_9863.JPG

BeFunky-collage (7).jpg

IMG_9875.JPG

BeFunky-collage (10).jpg

IMG_9887.JPG

IMG_9888.JPG

IMG_9912.JPG

IMG_9916.JPG

IMG_9855.JPG

IMG_9857.JPG

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако до 01 Март 2021 г., не се продаде, ще прекратя обявите в горните сайтове и ще оставя активна само тази.

 

Пък, ако и тук никой не го хареса, имам стратегия и за тази ситуация - регулируемо окачване, широки гуми, гърлена генерация... Ще си имам проект ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Боре написа:

Пък, ако и тук никой не го хареса, имам стратегия и за тази ситуация - регулируемо окачване, широки гуми, гърлена генерация... Ще си имам проект ?

И ТУРБО и ТУРБО ???

Ако нямах вече 2 проекта, като и един на два крака, отдавна да съм отнесал Сюпърба! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, SKODA 105 RS написа:

И ТУРБО и ТУРБО

И чарджър върши работа :) TVS имат кит: Škoda Superb - 3.6 TVSi V6 - CDVA - Stage III tuned - 405bhp - 455Nm - 4x4 - DSG 6 - Elegance - Laurin & Klement - - Rotrex C38-71 supercharged by TVS Engineering B.V. - Custom DSG software by DSG-dokter.nl - - Custom build stainless steel exhaust system by Celtemp Car Equipment.

Направо и софта на кутията ще ушият ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stucata написа:

И чарджър върши работа :) TVS имат кит: Škoda Superb - 3.6 TVSi V6 - CDVA - Stage III tuned - 405bhp - 455Nm - 4x4 - DSG 6 - Elegance - Laurin & Klement - - Rotrex C38-71 supercharged by TVS Engineering B.V. - Custom DSG software by DSG-dokter.nl - - Custom build stainless steel exhaust system by Celtemp Car Equipment.

Направо и софта на кутията ще ушият ?

 

 

Да, знам го този... Хич не е зле, даже е много добре !

 

Но има и един турбиниран - коНби, но нещо не го откривам. Даже беше пуснат за продажба, преди две-три години. Извадили са 455 кончета и вървеше доста сносно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Боре написа:

 

Да, знам го този... Хич не е зле, даже е много добре !

 

Но има и един турбиниран - коНби, но нещо не го откривам. Даже беше пуснат за продажба, преди две-три години. Извадили са 455 кончета и вървеше доста сносно !

Щото Съби милия едвам се тътри ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, roodnb написа:

Щото Съби милия едвам се тътри ?

 

Абе, чак да се тътри - не, ама пък колко да се движи тоя хипопотам...

 

Но е факт, че всеки път като излезна на разходка с него, се нахилвам до уши, като оУигофрен ?

 

А, не е като да не съм карал доста по-мощни и по-бързи автомобили. Може би, защото е Шкода ! Доста подценяван автомобил, прилично грозен и вече необяснимо еФтин. Говоря за моя модел/модификация, не за Сюпърб изобщо. 

 

Не съм убеден обаче, че ако си остане вечно мой, скоро ще имам сили /финансови и ментални/ да го турбинирам/чарджирам. Че, нещо пак се замечтах за мотоциклет - проклетниците от Хонда, пак намериха с какво да ме изкушават... :(

 

П.П. В моя случай, "като" май е само за благозвучие, когато е в комбинация с оУигофрен !  Само като погледна, каква дума си измислих - "чарджирам"...    Ама пък, щом има "турбинирам" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.02.2021 г. at 20:53, SKODA 105 RS написа:

И ТУРБО и ТУРБО ???

 

Все повече се замислям...:(

 

От 0-100 км/ч, за 3.95 секунди...

 

508 магарета...

 

Може и да не е добра идеята, да го продавам ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другарю Боре, имам снимки на Немъртвия. Ще взема да пусна една обява, че се продава. С което реално ще те поставя в положение да няма какво да избираш и да стартираш проекта с този уникален Супърб, с който искаш да се разделиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, проклетници такива !

В този Клуб, никой не ме подкрепя ?

КоУегата Марто /mRt/, каза че ако някой хареса и купи Съби, ще се напие от мъка !!!

Вие, искате да ме разделите с Немъртвия...

Накрая, наистина ще взема да сваля Съби от продажба и да вложа парите за мечтания мотоциклет, в тунинг ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Боре написа:

 

Накрая, наистина ще взема да сваля Съби от продажба и да вложа парите за мечтания мотоциклет, в тунинг ?

Gullwing doors, за начало, че да не се мъчиш с влизането ?

И за Марто не знам, ма то си е за напиване - и аз от мъка де - че пусто го харесвам Съби, ма хем няма да му отивам на интериора, хем не ми е по джоба. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще оставя това тук и ще помоля модераторите да прехвърлят мненията, които не засягат продажбата в раздел оптичен и силов тунинг, примерно.

 

 

Въпреки че не е Шкода, колата е направена точно както трябва - максимално запазен заводски вид и багажника е пълен с канчета, който се раздават на хората, да си приберат ченетата, след като изпопадат ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилът, е продаден !!!

 

Честито, на новия собственик !!!

 

С най-добри пожелания, за много усмивки с новата придобивка, безброй прекрасни пътешествия, само положителни емоции и никакви проблеми или неприятни изненади !!! 

 

Темата, е приключена !!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.