Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Магазин за акумулатори - Дървеница, София


Alexandar

Recommended Posts

Отдавна исках да пусна една тема за този магазин. Намира се в Дървеница на бул. „св. Климент Охридски“ 21. Акумулаторът, с който карам е оттам - Cronus 80AH на 4 години и няколко месеца е в момента. Все още пали без никакво замисляне в студовете под -10 и след престой от няколко дни на студа. Нямам гараж, често не се пали около седмица колата. Също така впечатленията ми от човека, който работи там са много положителни. Живях в района непосредствено до магазина около 6 години и имам наблюдения и преди да им стана клиент. Лично аз не ги бях чувал дори тези акумулатори, но моят се оказа доста сполучлив. 80АH 800A стартов ток струваше около 160 лв. с връщане на стария и 3 години гаранция. Като си замине този пак ще взема оттам, а лятото задномоторната мисля да я оборудвам с един 35 амперчасов Cronus :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живея в района и също имам добри впечатления от магазина. Единия от собствениците се казва Радо и се оказа, че преди време сме работили за една и съща фирма та имахме обща тема за разговор докато замерваше Суперб-а. Като цяло читави хора, мисля че сами си внасят акумулаторите. При мен проблема се оказа в алтернатора и ме прати в сервиз наблизо да го ремонтират и не си взех батерия от него, но останах с добро впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Днес се наложи да търся акумулатор за колата на жена ми и въпреки, че е неработен ден за магазина реших да звънна. Човекът дойде специално да отвори за мен и да си купя акумулатор. Оказа се, че имат от сравнително скоро нов магазин в Гео Милев - до зала Универсиада (бул. Шипченски проход 4) откъдето всъщност го взех (човекът дойде до този магазин, защото ми е доста близо до вкъщи, даже и до Дървеница не ходих). 35АН, 85 лв. с връщане на стария. 

 

Евала, е това е отношение към клиента и така се прави. Горещо препоръчвам.

А междудругото на Октавията, словенския акумулатор от тях го карам вече 6-та година.

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.