Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мърлявщините на Еуратек София


illyk

Recommended Posts

Сега като част от зелената сделка , като ги задължат да няма програмиран живот и да са ремонтопригодни , ще се оправят нещата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @The Best Forman - И Цените стават тройни само заради това евентуално изискване. Лично аз не вярвам да се приеме такова нещо. То и сега има електро-уреди с 10 Годишни Гаранции но гледам, че консуматорите не ги купуват много много..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, tuningmania написа:

До @The Best Forman - И Цените стават тройни само заради това евентуално изискване. Лично аз не вярвам да се приеме такова нещо. То и сега има електро-уреди с 10 Годишни Гаранции но гледам, че консуматорите не ги купуват много много..

Напротив, при (не)качеството на производство (на всичко) търсиш максимум гаранция при минимална цена, а марката аз лично вече не я гледам толкова, че всичко се прави от теснооките.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте!

Имам въпрос за Шкода Фабия 25000 км , закупена нова  2017г. и на която гаранцията съответно изтича тази година. Предни накладки и дискове покриват ли се от гаранцията или са консумативи, както тук коментирате?

Благодаря много за отговора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.