Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко спирачна течност и каква марка ?


tisho_tch

Recommended Posts

Колеги реших да сменя спирачната течност тъй като преди 4 години съм взел колата втора употреба и сигурно голяма боза е вътре. Един или два литра да купя понеже сам ще я сменям и не знам колко събира...и да ми препоръчате марка ? Понеже си пазарувам от https://maslo1.com/ там предлагат само Textar и Brembo.

Редактирано от tisho_tch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи оригинална Шкодовска, каквато я дават за твоята кола, не е чак толкова разликата, като цена. По-спомен едно шише, но си провери каталожните данни все пак. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Литър стига за смяна и промивка.

Изсмукваш това от казанчето и започваш да доливаш , докато протече чиста течност от всяко колело. Текстар , Брембо , че дори АТЕ (каквото може би е оригиналната) са едно и също с различни етикети .

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.