Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2021г., с. Рибарица, общ. Тетевен


Mishelle

Recommended Posts

Преди 1 час, PRR написа:

Сега що дразниш! Аз ще съм с малкото и нямам опция за двуколесно. То и тая година някак карането на двуколесното бая ми се изплъзна :(

То и на брат ми тъй му се случва - затова искам да му размърдаме маторя, а аз ще съм просто куфар (безполезен товар ? ). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да се видим и да изпием по бира ... две. Те нали на куфарите не им правят проверка за алкохол ;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

Ще се радвам да се видим и да изпием по бира ... две. Те нали на куфарите не им правят проверка за алкохол ;) 

 

Само по бира....две. Щото имах един познат, който ги караше на нечетно число - 1, 3, 5.....

Иначе, "куфара" може да го омотае и с въжета, да не се изсули някъде по пътя. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Загреб в един ресторант сервитьора ни отказа две бири. Не можело - или 1 или 3 :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Предполагам, че ще има колеги от Пловдив...та имам въпрос към тях.

Кога мислите да пътувате Петък или Събота и от къде ще минавате ?

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, kukumitcin написа:

Кога мислите да пътувате Петък или Събота и от къде ще минавате ?

 

Събота.

Пловдив - Карлово - Кърнаре. /през Беклемето/. Ще минавам аз, за другите, не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На основание заповедта на министъра на здравеопазването, екипа на Шкода клуб България взе решение за ОТМЯНА провеждането на 16-ти Национален Шкода събор 2021г. Още от деня на налагане на допълнителните забранителни мерки, свързани с Ковид-19, се опитахме да намерим "вратичка", която да позволи организиране на мероприятието. Но за наше огромно съжаление не успяхме да намерим такава. В допълнение, санкциите, в случай че бъде установено от контролните органи провеждането на събора, за физически лица са до 1000лв., а за клуба...

 

Бяхме подготвили за всички наши гости множество забавни игри, много смях и не по-малко награди. Искахме да удостоим със специално внимание всички автомобилни проекти, които някои от вас подготвяха за събора. Но актуалната ситуация в страната налага не да отменим всичко това, а да го отложим за следващата 2022г. Затова от името на Шкода клуб България ви моля да изчакаме заедно още няколко месеца, след които се надявам забранителните мерки да са отпаднали и да можем да наваксаме пропуснатото от тази година.

 

Междувременно моля всички хора, които имат резервация в хотела и съответно няма да я ползват, да бъдат коректни и да се обадят на рецепция, за да я отменят.

 

До края на 2021-ва година ще обновим клубния календар с всички планирани за следващата година клубни мероприятия, информация за което ще има както във форума, така и във Facebook и Instagram страниците ни.

 

Благодаря ви за проявеното разбиране!
Бъдете здрави!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз,мисля да ходя,така или иначе имам резервация,пък и не съм ходил във този район,така, че ще съм там,пък който дойде дойде

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Зарибих се да дойда като видях инфото за срещата от фб, но не разбрах защо се отменя. Забраната нали е за над 30 човека, а като прочетох темата и събрах резервациите смятам, че ще сме надолу от тази бройка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, заповедта може да се прочете ТУК и в нея ясно е казано, какво не може. Като отговорни хора сме длъжни да се съобразим с законите и издадените разпореждания в Република България, независимо от това дали не харесва или не. Предвид това не може да си позволим да организираме масово събитие, рискувайки, всъщност бидейки сигурни, че ще надвишим ограниченията!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, skoda4x4 написа:

Здравейте колеги. Зарибих се да дойда като видях инфото за срещата от фб, но не разбрах защо се отменя. Забраната нали е за над 30 човека, а като прочетох темата и събрах резервациите смятам, че ще сме надолу от тази бройка

Броя резервации, т.е. хората, които ще нощуват + броя заявили участие за двата дни без нощувка няма общо с това кой, кога и дали е писал в тази тема. Тя е чисто информативна, няма резервационен характер или ангажимент. Същото важи и за Facebook. Подобни теми за събори и срещи никога не е била критерии за общ брой участници за съответното мероприятие. Самия факт, че екипа беше принуден да отмени събора е достатъчно показателен. Вложили сме немалко средства и усилия по организацията, но за съжаление ще трябва по един или друг начин да ги пренасочим за 2022г...

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.