Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно гости в Пловдив - 5 юни 2021г.


Mishelle

Recommended Posts

Всяка година поставяме началото на националните клубни срещи в едно приятно и разположено сред природата заведение - ресторант Малкия Явро, намиращ се в с. Първенец, обл. Пловдив. Снимки от срещата през миналата 2020-та година ще намерите в тази тема, а в раздела за фото и видео материали ще намерите снимки и от останалите срещи в с. Първенец.

 

Миналата година успяхме да се съберем месец преди да стартира актуалната ситуация с корона вирус. Към момента все още има забрана за събиране на публични места, в заведения, ресторанти и т.н. Следиме ежедневно кога ще отпадне тази забрана и при първа възможност ще организираме тази планувана, ежегодна по традиция и приятна клубна среща. Следете темата, при първа възможност (ако се появи такава) ще обявя датата за провеждането й.

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Mishelle changed the title to Традиционно гости в Пловдив - 5 юни 2021г.
  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • diana_kraice

    9

  • Mishelle

    8

  • PRR

    7

  • Izolini

    6

Предвид актуалната към днешна дата национална обстановка, свързана с Корона вирус, ще имаме възможност да проведем ежегодната си среща в ресторант Малкия Явор в с. Първенец, обл. Пловдив. Нещо повече. Времето вече е топло и ще имаме възможността да се настаним на открито, в градината на ресторанта. Което е допълнителна предпоставка за доброто ни настроение.

 

Заповядайте със своето семейство, деца и приятели. Без значение от кой край на България ще дойдете. Място ще има за всички :)

 

Дата: 05 юни 2021г.

Място: ресторант Малкия Явор, с. Първенец, обл. Пловдив - линк с точната локация.

Начален час на срещата: 12:30ч.

 

Отново ще има организирано пътуване от София:

бензиностанция Лукойл, след КПП на изхода на София в посока Пловдив

час: 10:00ч.

 

Очакваме ви!

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марта е готова , така че в 10:00 ще съм се наредил на Лукойл-а , но молбата ми е ако тръгнем пакет да се лашкаме що годе пакет , щото аз не знам дали ще мога да я лашкам със 120-140 по магистралата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега разпитвам компанията, колата е в сервиз, но тази седмица трябва да е готова. Мисля да дойда, да се видим ! :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как без Сашето :)
Иначе аз отсега започвам гладуването за да мога да участвам активно в замерването с кИфтета :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

Иначе аз отсега започвам гладуването за да мога да участвам активно в замерването с кИфтета :D 

А аз точно обратното - започвам захранване, за да си подобря вместимостта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа там сме, поне лично аз. Само да питам може ли да сме с две/три Шкоди ?. Виждали сте само едната на живо, другите на снимка/Пепино да си мълчи, виждал е две от три/. Ще навивам мъжа да кара едната, а тате с неговата, до два дни ще потвърдя бройката хора, заради резервацията. 

Към Юли, стикери искам свтлоотразителни външни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, diana_kraice написа:

Пепино да си мълчи, виждал е две от три

И аз ще си мълча, че едната съм я виждал макар и само от долу

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, diana_kraice написа:

... 

 

Мечо Пух е категоричен по въпроса: Колкото повече, толкова повече!

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.05.2021 г. at 14:38, Izolini написа:

А аз точно обратното - започвам захранване, за да си подобря вместимостта!

В този случай аз просто ще поддържам форма, защото обемът ми е задоволителен ☺

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, diana_kraice написа:

Към Юли, стикери искам свтлоотразителни външни. 

Много се радвам, че ще дойдеш. Крум, ако мрънка, подсети го, че там има студена бира и вкусна манджа. За тате важи същото, макар, че ако си се метнала на него, едва ли ще му трябва много навиване, за да дойде :)

Стикери, табли за номера, каквото поискаш ще има.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Logrus написа:

В този случай аз просто ще поддържам форма, защото обемът ми е задоволителен ☺

 

 

А Боре и Велко кво ли мислят по въпроса? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да навих всички, с две коли сме 4 човека. Крум ще кара на отиване, аз на връщане, имаме сделка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, живеем в 21ви век! Няма телефон, който да няма аларма. Навий си една ;)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм старомоден , записвам си на листче, но станаха много тефтерчета, затова понякога забравям. Мозъка ми стига само да помня кога ми е часа за татуйровка. Нищо няма да ти стане , да ми звъннеш един ден по - рано. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, PIIIcoppermine написа:

Аз съм старомоден , записвам си на листче, но станаха много тефтерчета, затова понякога забравям. Мозъка ми стига само да помня кога ми е часа за татуйровка. Нищо няма да ти стане , да ми звъннеш един ден по - рано. :)

Еми Саше, значи е време да си татуЙраш ... календар !!!

Хем няма да забравяш, хем винаги ще си с нова татуЙровка ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Боре написа:

Еми Саше, значи е време да си тауЙраш ... календар !!!

Хем няма да забравяш, хем винаги ще си с нова татуЙровка ;) 

Туку що го разори :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ще водя двама младежи, девойка на 16 и младеж на 18, ако се броят... Станахме 6 човека 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с малката. Отделно две семейства, които не пишат във форума, ще дойдат с хлапетата. Май ще трябва отделна маса за дечурликата :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние можем да седнем на отделна маса, защото познавате само мен и Крум и да не пречим. Тинейджърите ще се радват на колите, така че надали ще седят и мирно де, като чуха днес и казаха вие къде без нас ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са ще ме накарате и аз да влача деца.... а аз се надявах да не карам него ден.....?

Има ли къде да се нощува в него село, ако се наложи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поръчах на 120ката акумолатор и гражданска през нета, в Неделя отивам да купя 2 маркуча за бензина, сега е въпроса след ГТП , дали ще ми останат пари ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.