Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

https://nova.bg/news/view/2022/01/02/351849/предвиждат-промени-в-обучението-на-шофьорите/

 

Само да ви кажа, че носителят на промяната в пътната безопасност Nastyмир Ананиев, няма и никога не е имал шофьорска книжка. ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    267

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    154

До @sauber - Щом като може Човек, който е прочел една книга, да управлява Държава, всичко е възможно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, tuningmania написа:

До @sauber - Щом като може Човек, който е прочел една книга, да управлява Държава, всичко е възможно!

Миро, нали точно срещу това подскачахте и затваряхте кръстовища? За едни - може, за други - не може?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, tuningmania написа:

До @sauber - Щом като може Човек, който е прочел една книга, да управлява Държава, всичко е възможно!

 

Кирил Петков само една книга ли е прочел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sauber написа:

https://nova.bg/news/view/2022/01/02/351849/предвиждат-промени-в-обучението-на-шофьорите/

 

Само да ви кажа, че носителят на промяната в пътната безопасност Nastyмир Ананиев, няма и никога не е имал шофьорска книжка. ??

Трайчо Костов :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Izolini - Така, де.. Щом за Еднокнижния може..

 

До @sauber - ТИ, щом си имал такъв завидно висок праг на търпимост последните 12-ина Години, от какво точно се оплакваш сега? Новите били измамници? Чудесно - значи са същите както предишните. Би следвало да си доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @Izolini - Така, де.. Щом за Еднокнижния може..

Можеше. Нали беше тъп селянин, прочел само Винету. Или беше Кръстника? 

Ти какво ми каза, когато си говорихме сериозно - ако новите ни разочароват на площада!

Нали са с нов морал? Не лъжат в декларациите си. Нямат задни помисли и желания, само България да е добре. А говорителката на МС е с 8,4к евро месечен доход от ББР.

А въпросния Настьо е абсолютен чехъл - ДБГ, АМПЕР, после Маями, след това хързул на новите месии и пак и в парламЯнта.

Хайде на площада, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @Izolini - Така, де.. Щом за Еднокнижния може..

 

До @sauber - ТИ, щом си имал такъв завидно висок праг на търпимост последните 12-ина Години, от какво точно се оплакваш сега? Новите били измамници? Чудесно - значи са същите както предишните. Би следвало да си доволен.

 

Виж сега, някои не функционираме на поляритет тия/ония. А на правилно и неправилно. И в тоя ред на мисли, ти що реши, че 12 години всичко ми е харесвало? И не, не са същите. Фазликата между измамници и аутисти, които нямат никаквамидея къде се намират е огромна. Ако трябва да избирам от тия злини, определено предпочитам първата.

 

Преди 1 час, PRR написа:

Трайчо Костов :D 

 

Мхм ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Izolini - Ще ТИ кажа аз как виждам нещата.. Проблеми имаше и преди, има и сега. Но са несъпоставими. От страшната невярна декларация, не е (поне обществено) известно, да са настъпили някакви вреди за България. Настъпиха за Морала. Тук съм по-съгласен. Но Хора, които последните около 12 Години думичка не продумаха, някак си да ми говорят за Морал - няма да им мълча.

 

До @sauber - Реших, че са ТИ харесвали последните около 12 Години, защото, от както обсъждаме темата, не видях някъде да написа, че не са ТИ. Ако не са ТИ и си го заявил - значи не съм го видял и се Извинявам, че съм сбъркал в преценката си. Неизбежно е да има още Проблеми, най-малкото защото беше допуснато Мафията да забогатее толкова, че да може сега да си позволи да води Война срещу България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tuningmania написа:

До @Izolini - Ще ТИ кажа аз как виждам нещата.. Проблеми имаше и преди, има и сега. Но са несъпоставими. ...

 

До @sauber - ...  Неизбежно е да има още Проблеми, най-малкото защото беше допуснато Мафията да забогатее толкова, че да може сега да си позволи да води Война срещу България.

:D Трайчо Костов до 23ти март :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Лелеее, как се влачи времето, @PRR, a тоя 23 март не идва. Ама да ти пусна още теми за размисъл

  1. Невиждан наскоро бюджетен дефицит. Що бе, нали е криза, свивай разходите (вж точка 2)
  2. Нови 4 (ЧЕТИРИ) моста на Дунав (то към и от тях няма инфраструктура, ама има време, ще поръчаме), препроектиране на магистрала Струма (към по-скъп и в никой случай не по еко вариант), препроектиране на тунел Шипка (към по-голям и по-скъп). Нали болници, пенции, социални плащания? Е, явно бързо се учат от къде текат кинтитье. Пък и болници бол, ама персонал йок.
  3. Ще помогнем на общините, които имат проблем със сметките за ток и газ. Ама ако не са закъсали заради грешни обществени поръчки. Ще ги проверяваме (да се чете кабунга) до смрът. Ама перата за обществени поръчки и режийни разходи са съвсем различни, естествено никой в края на 2020 не е предполагал такъв взрив на цените и в съответното перо тези пари ги НЯМА по съвсем обективни причини - големи яйцА
  4. Тошко ДънкитУ ще закрива СЕМ, щото го потискал с години...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам, че културата процъфтява под опеката на "Здравейте, аз съм Наско" - https://www.dunavmost.com/novini/darzhavata-dala-10-000-leva-za-fotosesiya-na-transdzhendari-po-kartini-na-maistora

 

Също така нямам търпение да се открият тия 8 млрд. на година, които крадяха ГЕРБ. Току виж намалят малко заемите, които теглят по-бързо, от колкото жените им (в някой от техните случай мъжете) могат да изхарчат. А най-вече чакам кокорчо да дойде да ми каже какви заплати трябва да давам. Само се надявам преди това шефа на НАП да го е подпрял хубаво, че да е в настроение.

А като си помисля, че мислехме Орешарски за най-страшното нещо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, sauber написа:

А като си помисля, че мислехме Орешарски за най-страшното нещо ?

Съжалявам, ама не се въздържах

 

spacer.png

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, sauber написа:

А като си помисля, че мислехме Орешарски за най-страшното нещо ?

Ти пък, аз за НВ и юпитата започвам да си спомням с умиление. Следваща цел - Жан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Бавно и славно отиваме към това да превърнем в истина твърдението " PO BAI TO6OVO VREME BE6E PO DOBRE DEJBA "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес осъзнах , че сърцето е най-големия баламурник - кух мускулест орган. Ако имаше акъл , щеше да пусне доставката на кислород и енергия на борсата , да даде сърдечно-съдовата система на концесия и да си бие камшика на Хаваите да си пече клапите , а то блъска 24/7 , 365 дни в годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @The Best Forman - ТИ не разбра ли, че Новите вдигнаха Цените? Много мъка има по този Свят..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, нов, нов, колко пък да е нов? От 12ти май е на власт ;) Ама до 23ти март Трайчо Костов :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, tuningmania написа:

До @The Best Forman - ТИ не разбра ли, че Новите вдигнаха Цените? Много мъка има по този Свят..

 

Мани цените. Кажи при теб какво става? Боеко го няма вече година. Разкараха всички негови хора. Спряха схемите. Как ти се отрази на теб? Просперираш ли? С колко ти се вдигна дохода?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @sauber - Към 04.02.2022 Година всички Хора на Бойко Доганов са махнати ли? Кажи Честно, че написа такава нелепица? Да ТИ напомня, че май забравяш - интересувам се от темата повече от средностатистическия Българин. Даже май доста повече. Даже, до такава степен, че започва да ми пречи в ежедневието но това е друга тема. Та, дай друг въпрос сега ако още искаш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, tuningmania написа:

До @sauber - Към 04.02.2022 Година всички Хора на Бойко Доганов са махнати ли? Кажи Честно, че написа такава нелепица? Да ТИ напомня, че май забравяш - интересувам се от темата повече от средностатистическия Българин. Даже май доста повече. Даже, до такава степен, че започва да ми пречи в ежедневието но това е друга тема. Та, дай друг въпрос сега ако още искаш..

Ама ти очакваш да се махнат ВСИЧКИ подкрепили ГЕРБ ли?!?!? Ка'и 'чесно, че това искаш ;) Това са близо 1/4 от България, както се видя на последните избори! Да не говорим, че между тях има не малко качествени. Или не си съгласен ;) 

 

И, понеже от много време го мисля, да взема да го споделя и тук - ако на една система ЕДИН човек и е проблема (Бойко за правителството, Цацаров за КПКОНПИ, Гешев за прокоратурата и т.н.) то тази/тези система/системи са сгрешени по дефиниция ... или се използват за популизъм. Помисли по тая тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @PRR - 

 

Преди 1 час, sauber написа:

Разкараха всички негови хора

 

Опа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @sauber - Към 04.02.2022 Година всички Хора на Бойко Доганов са махнати ли? Кажи Честно, че написа такава нелепица? Да ТИ напомня, че май забравяш - интересувам се от темата повече от средностатистическия Българин. Даже май доста повече. Даже, до такава степен, че започва да ми пречи в ежедневието но това е друга тема. Та, дай друг въпрос сега ако още искаш..

 

Въпроса си остава същият? Как ти е вече стандарта на живот? Вдигнаха ли ти се доходите, а-у?

Преди 1 час, PRR написа:

Ама ти очакваш да се махнат ВСИЧКИ подкрепили ГЕРБ ли?!?!? Ка'и 'чесно, че това искаш ;) Това са близо 1/4 от България, както се видя на последните избори! Да не говорим, че между тях има не малко качествени. Или не си съгласен ;) 

 

И, понеже от много време го мисля, да взема да го споделя и тук - ако на една система ЕДИН човек и е проблема (Бойко за правителството, Цацаров за КПКОНПИ, Гешев за прокоратурата и т.н.) то тази/тези система/системи са сгрешени по дефиниция ... или се използват за популизъм. Помисли по тая тема.

 

1/4 не е. 1/4 от гласуващите. Демек по-скоро 10-12 %. То важи и за другите партии. В България поне половината хора ГРАМ не ги интересува кой, какво и защо.

 

Колкото до проблема с ЕДИН човек. То реално проблема с Гешев и Цацаров е, че не са "от наще". Под "наще", разбирай, че не са капиталци. За Гешев не мога да изкажа някакви професионални наблюдения, не съм го и коментирал с много хора. Знам за него, че е отличен огранизатор и много добър в подбора на кадри. За Цацаров от друга страна, не съм чувал нищо друго освен суперлативи. Като казвам чувал, имам предвид от адекватни ПРАТИКУВАЩИ юристи, преподаватели, стожери в правото. Всички се изказват ласкаво, че е отличен професионалист и че върши страхотна работа в рамките на закона по отношение на КПКОНПИ. То е ясно защо са всичките атаки срещу него. Не е случайно, че идват от кадри на капиталците, на които спонсора им е със запори за 200+ милиона лева...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, tuningmania написа:

До @PRR - 

 

 

Опа..

Теб какви са ти очакванията? Да се махнат всички или само определени? И, като ги махнеш всичките, какво правим с кадърните, които са вършили работа? И на тяхно място ще сложим от "нашите", ама те кадърни ли са? 

Разбираш ли колко абсурдно тъпа е цялата идея с "изчегъртването"? Ама ти дори не дефинира очакванията си, освен с "да стане по-добре"... Ама те всички хубостници, като Луканов, Виденов, царО и т.н. дойдоха с тоя лозунг ... и се оцапаха ;) Хората се уволняват за несправяне с работата, а не заради политическата им принадлежност. Ама модата в Бг сега е реваншизъм... Както и да е.  

 

Трайчо Костов ?

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.