Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.

Recommended Posts

Па съм аз (оня дето фули "Системата") .. тоз път искам да я похваля ("Системата") .. в понеделник минах по естакадата на Малинов към Околовръстното и имаше 4-5 дълбоки дупки в средната лента и при пешеходната пътека , а сутринта бяха оправени .. подозирам , че Pepino е пуснал сигнал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • Отговори 926
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

• PRR

158

• tuningmania

148

• The Best Forman

97

• ID A

88

Най-много писали в темата

Popular Posts

За простотията Българска мисля че няма да ни стигнат нито редовете, нито страниците тук във форума нито където и да е в интернет пространството. Простотията Българска се роди когато Българивът се

Ихааааааааа !!! Бетер парламент сте , колеги ! Четох, четох и …, вече знам какви ще са резултатите от предстоящите избори, уви ! Както и причините, поради които „избирателите“ ще гласув

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.