Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

До "ВСИЧКИ" - Мале, като ВИ гледам как ми точите ножовете, ще трябва да кажа поне на 3-ма Човека кога и къде отивам с ВАС..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    267

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    154

Преди 2 часа, Izolini написа:

Гената да си вземе направо един усторазширител от кабинета, да не губи време а да поема директно.

Имам , нося го винаги !

kozi_krak_KWB_1-500x500.jpg.52bcc2f37e4fa5ca6f033b3043202438.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив? Кюфтета!?

Боре, не случайно спомена "кюфтета". Това са най-хубавите кюфтета, които сте яли някога. "Малкият явор".

Миро, сядам до теб. Ако видиш нещо зор с кифтетата, да помагам.

По темата: Питам аз и отговор не искам - Кога бабуина ще се появи в парламента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - Защо да се появява? Хората, които не са тъпи, не са мързеливи и не мрънкат, не искат ТОЙ да се появява. А тъпите, мързеливите и мрънкащите няма значение какво искат ;) Сядай до мен, щом имаш толкова здрави нерви..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, tuningmania написа:

...Сядай до мен, щом имаш толкова здрави нерви..

 

Кви нерви, бре? Ще ти помагам, ако не можеш да ги изядеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

Хората, които не са тъпи, не са мързеливи и не мрънкат, не искат ТОЙ да се появява.

Да не ти умря циганката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - За да изядеш 10 Кюфтета, ще търпиш 3-4 Часа да ТЕ целят със стотици? Баш за нерви говорим..

 

До @Izolini - Защо? Не разбрах..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти аристократ ще дойдеш :) Ама да се върнем на темата ...

 

Вчера разходих кубчето из София. Карам си кротичко, то не че позволява друго де, и с около 60 минавам кръстовището на България и Гешов. Едно хууубаво зеленичко ми е светнал светофара, хич и няма намерение да пожълтява или озрява ... И както си "прелитам" кротичко едно аВди рЕзко реши, че е време да тръгва и се напъна сериозно да прелети пред мен. Свирнах и набих спирачките, та човечеца се стреснА леко и взе че спря... Дори, трябва да му се признае, ми махна за извинение... За съжаление, вече бях споменал сексуално майка му няколко пъти ... И този беше просто поредния тази седмица :(

 

Та да питам, че може да съм пропуснал нещо: Да няма някоя промяна в ЗДВП, която да съм пропуснал? Някоя разрешаваща на по-колите да минават на зрял светофар? Нещо за черни Жипове, лускозни аВдита и/или други по-така аФтАмобили?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не звънна на 112 (на N1 е на бързото набиране) .. ей така да видим какво щяха да ти кажат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - С риск да променя посоката на разговора и във връзка с едни широко разпространени твърдения, че Проблемите в България идват от Човека, като самостоятелна единица, която трябва непременно да се промени от само себе си, бих искал да попитам, може ли да дадете пример за Държава, където е имало Проблеми и които са решени само чрез естествен процес на положителна промяна на самосъзнанието на Гражданите й?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Моджо написа:

Всички дето точим лиги по тях. Еле па скандинавските. 

Нали говорите за едно и също ?

Не за друго , но и до днес западните германци , казват на източните "съветски германци".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Защо не звънна на 112 (на N1 е на бързото набиране) .. ей така да видим какво щяха да ти кажат :)

Гена, 'щото нямаше как да го докажа, пък и въпросният индивид все пак НЕ премина на червено, а само ми изкара акъла ;)

 

Преди 1 час, tuningmania написа:

До "ВСИЧКИ" - С риск да променя посоката на разговора и във връзка с едни широко разпространени твърдения, че Проблемите в България идват от Човека, като самостоятелна единица, която трябва непременно да се промени от само себе си, бих искал да попитам, може ли да дадете пример за Държава, където е имало Проблеми и които са решени само чрез естествен процес на положителна промяна на самосъзнанието на Гражданите й?

Миро, с риск да те разочаровам, ама я кажи една държава в която искаш да отидеш и в нея нещата да не са задвижиени от самостоятелните единици ;) Отделно всички всички тези държава проблемите са решавани от долу на горе (т.е. от малките към големите проблеми), а не обратно ;) 

Но, за сметка на това мога да ти дам няколко примера на държави в които нещата са се решавали от горе надолу - СССР, Куба, България, ... все държави в които власта е сменена с революция, почвайки отгоре ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, PRR написа:

Гена, 'щото нямаше как да го докажа, пък и въпросният индивид все пак НЕ премина на червено, а само ми изкара акъла ;)

Малко по-нагоре друго говорехте "звънете , алармирайте" , а сега ще доказваш .. за протокола навлизане и преминаване на кръстовище на червено са нарушения с еднаква тежест (ако помня правилно 13 т. и 100 лв.) , друг е въпроса , че няма установен протокол какво да правят , когато се обадиш .. инак няма какво да доказваш - веднъж ги броих над 12 камери на това кръстовище ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, да, трябва да се звъни. И да, в конкретния случай не мисля, че щях да постигна нещо, най-малкото защото нарушението не е извършено. Пък и щях да загубя часове да обяснявам, как един там ме е стреснал... 

А, както писах около 5 страници по-рано, аз не съм фен на абсолютния ред, съответно не се боря за него. Виж, ако живеех в Швейцария, сигурно щях да звънна и щяха да го глобят. За щастие (или не?) не живея в Швейцария ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне в конкретния случай нарушението е лесно доказуемо - имаш стоп линия , пресякал - глоба , не - няма глоба и камери бол (нарушението е лесно доказуемо) , но да - няма смисъл да звъниш , защото ще приемат обаждането във Видин и докато го прехвърлят до дежурния по КАТ - София и ще станеее :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, на твоето предложение/напомняне му се вика издребняване. Човека е сбъркал, извинил се е за грешката си. Що трябва Пепи да го накисне? Освен това не изключвам вероятността неволно да е тръгнал, подведен от нещо или някого. Едва ли би искал нарочно да се натресе в Жипката на Пепи. Гражданското самосъзнание и толерантността са две различни неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mishelle написа:

Гена, на твоето предложение/напомняне му се вика издребняване. Човека е сбъркал, извинил се е за грешката си. Що трябва Пепи да го накисне? Освен това не изключвам вероятността неволно да е тръгнал, подведен от нещо или някого. Едва ли би искал нарочно да се натресе в Жипката на Пепи. Гражданското самосъзнание и толерантността са две различни неща :)

Въпроса е принципен - щом казваш , че си на тази позиция , си я отстояваш , в случая въртим фурнаджийската лопата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Гена, аз не отстоявам принципи само и единствено за да съм прав или да е на моето. Отстоявам ги, когато те носят нещо положително. Другото е чиста проба инат и не води до нищо положително ;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, The Best Forman написа:

Въпроса е принципен - щом казваш , че си на тази позиция , си я отстояваш

Дори тя да е най-тъпата. Виждам, виждам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написах един дъъълъг ... текст , ама го изтрих .. няма смисъл !

Само не говорете повече за Германия и германците .. немате нищо общо с тех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.