Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

преди 47 минути, The Best Forman написа:

От 2000 насам ако гласуват 30+ % от имащите право на глас , е постижение и се счита за масов вот. По-често процента под 30 , като отделно някои от упражнилите право на глас , пускат недействителни бюлетини.

Ако се въведе правило за 50% +1 , това означава действително "избори до дупка" ;)

 

Я провери пак, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    267

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    154

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @PRR - Знаеш ли колко Километра съм изминал тази Зима, с Летни Гуми, при температура под 10°С?

 

Надявам се 0 :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @PRR - Именно 0. Като има Сняг съм с "Octavia"-та :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Боре - Само като се предадеш, тогава вече няма надежда..

 

П.П.

Правописна грешка, горното трябваше да е адресирано до @PRR

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, tuningmania написа:

До @Боре - Само като се предадеш, тогава вече няма надежда..


Miro, is that you ?!?

 

Човече, да нямаш увреждания след Ковид-а ?!?

 

С втори човек ме бъркаш !

 

Или по-точно, го припознаваш като мен...

 

Кажи, ако имаш нужда, да ударя едно рамо за преглед и консултация при специалист !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Боре - Имам нужда да ходим да хапнем в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @Боре - Имам нужда да ходим да хапнем в Пловдив.

Да си дойдем на думата.

Аз се надявам да е през март или след т'ва, че днес се оказах ковидясал, барабар с дребосъка и половинката... Оня ден бях като след среща с товарния влак и си викам - защото сняг бая ринах - мускулна треска ще да е. Ама - греда!

По темата със сигналите. Аз пращам и...като да има резултат. Не всеки път, ама ги тормозя. Пращам отново и отново. И ако масово пращаме - ще са принудени да обръщат внимание! 

Въпросите, които отправи 

@Боре към @tuningmania са предпоставка за много интересен дебат. Аз, признавам си, нямам идея за подходящи отговори по тях, но с удоволствие ще прочета ако някой реши да сподели виждането си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zloQQ написа:

....

По темата със сигналите. Аз пращам и...като да има резултат. Не всеки път, ама ги тормозя. Пращам отново и отново. И ако масово пращаме - ще са принудени да обръщат внимание!...

 

@Боре към @tuningmania

Велко , ще се възползвам да забъркам един словесен бълвоч .. представи си , че всички искаме да подаваме сигнали , и те ще станат много. Тези дето приемат сигналите ще ревнат , че им е много работата и ще назначат още , а парите ще ги вземат от нас , а работата пак ще я вършат кога могат .. така де ще храним още N на брой търкащи бюра хрантутници , но ще приемат бързо сигналите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @The Best Forman - На челните места СМЕ по брой Администрация. Някъде назад го бях споменал, но тактично и то беше подминато..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Велко , ще се възползвам да забъркам един словесен бълвоч .. представи си , че всички искаме да подаваме сигнали , и те ще станат много. Тези дето приемат сигналите ще ревнат , че им е много работата и ще назначат още , а парите ще ги вземат от нас , а работата пак ще я вършат кога могат .. така де ще храним още N на брой търкащи бюра хрантутници , но ще приемат бързо сигналите :)

Гена, ти излезе по-черна станция от Миро! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, PRR написа:

....

Имам развинтена фантазия (може и някоя гайка в главата) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Имам развинтена фантазия (може и някоя гайка в главата) :)

Оптимист! Гайките са много повече :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, tuningmania написа:

До @Боре - Имам нужда да ходим да хапнем в Пловдив.

 

Миро, и аз имам същата нужда. ;)

 

Даже мисля, че всички пишещи тук, имат сходни потребности ! :)

 

Предлагам, ако дискусията продължи и там, всеки дискутиращ който не е съгласен с мнението на опонента, да има право да го замеря с ..., кюфтета /примерно, щото се сещам и за други благини/ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Боре - Това със замерянето е доста интересно. Имаш ли идея, как мога да улавям повече Кюфтета и да остават годни за консумация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, tuningmania написа:

До @Боре - Това със замерянето е доста интересно. Имаш ли идея, как мога да улавям повече Кюфтета и да остават годни за консумация?

 

 

Да, с кепче за риба ! ?     Или беше за бира...?     Абе..., с кепче... 

 

Аз вече съм си приготвил едно ?

 

Мисля, че това ще свърши работа ;)

image.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Боре - Напразно си купувал кепче.. ТЕБ никой, освен мен, не иска да ТЕ замеря. А аз, както на едно друго място беше отбелязано и тук, май излиза неслучайно беше препотвърдено, съм тъп, мързелив и абсолютно резонно беден и не мога да си позволя да ТЕ замерям с Кюфтета. Така, че - ако имаш право на връщане, върни кепчето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, tuningmania написа:

До @Боре - Напразно си купувал кепче.. ТЕБ никой, освен мен, не иска да ТЕ замеря. А аз, както на едно друго място беше отбелязано и тук, май излиза неслучайно беше препотвърдено, съм тъп, мързелив и абсолютно резонно беден и не мога да си позволя да ТЕ замерям с Кюфтета. Така, че - ако имаш право на връщане, върни кепчето ;)

 

И ловец съм, и рибар съм... Демек, кепчето ми трябва, не само за да улавям кИфтета ;)

 

Но, щом ще замерят само теб /откровено ти завидях/, мога да ти услужа с него ! :)

 

Срещу ниска лихва, от порядъка на..., няколко кюфтета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, tuningmania написа:

До @Боре - Напразно си купувал кепче.. ТЕБ никой, освен мен, не иска да ТЕ замеря..... 

Ааааа

Аз с удоволствие бих го отстрелял... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Боре и @mRt - Давайте да се организираме. Ще отварят ли Заведенията от 01.03.2021 Година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tuningmania написа:

До @Боре и @mRt - Давайте да се организираме. Ще отварят ли Заведенията от 01.03.2021 Година?

 

То, организацията е най-лесното...

 

Обаче на въпросът ти, никой няма сигурен отговор...

 

Общо взето, отговорът е като във вица за лилавото драконче - 50/50 !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената да си вземе направо един усторазширител от кабинета, да не губи време а да поема директно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.