Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

Преди 5 часа, Izolini написа:

И месечната ми сметка не скочи, даже  в началото падна

Туй беше сиренцето за мишлетУ. Др. Н. сериозно ако ще инвестирате в батерии, само водна (язовир с вец). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    267

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    154

преди 3 минути, ID A написа:

Туй беше сиренцето за мишлетУ. Др. Н. сериозно ако ще инвестирате в батерии, само водна (язовир с вец). 

Ааа, нИ може, аз съм обикновен шушльо, а не Почетен Председател. Няма кой да ме пусне до язовир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Izolini написа:

....Няма кой да ме пусне до язовир.

Що , ако те пуснат ще осереш пейзажа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, The Best Forman написа:

Що , ако те пуснат ще осереш пейзажа ?

Още не съм достигнал Вашата почетна възраст и успявам да стигна до кенефа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Izolini написа:

Още не съм достигнал Вашата почетна възраст и успявам да стигна до кенефа.

Или прекаляваш с Лопедиума , а  може да си гаден чийтър и да слагаш памперс ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос с повишена - колко години са нужни да бъде отразена промяна на закон в българска електронна система? ЦЪК 

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, The Best Forman написа:

К'во , к'во , колчетата вършели работа ? ЦЪК

Дай тогава работещо предложение (по възможност да не включва избиване на всички нарушители в газови камери)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

Дай тогава работещо предложение (по възможност да не включва избиване на всички нарушители в газови камери)

 

Много е лесно - като в оня виц за виетнамците -> един седи отдолу и с две тухли по м'дете. Майка му на тоя не е била там в лявата лента в насрещното да изпреварва тировете. Не стигаш с повече от 2 мин по-бързо, където и да е... 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

Дай тогава работещо предложение (по възможност да не включва избиване на всички нарушители в газови камери)

 

Нормална за 2023г. инфраструктура :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, shaft написа:

 

Много е лесно - като в оня виц за виетнамците -> един седи отдолу и с две тухли по м'дете. Майка му на тоя не е била там в лявата лента в насрещното да изпреварва тировете. Не стигаш с повече от 2 мин по-бързо, където и да е... 

Тоест по един катаджия на всеки шофьор? Това май ми се струва по-малко работещо от газовите камери

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми камери по протежение на отсечката, по три маркирани  коли на края и в началото на отсечката.

Засичат го тия с камерите, на входа/изхода го спират, свалят го от колата и МПС-то се отнема като инструмент за извършване на престъпление/погазване на закона. В Сърбия работи, с очите си го видях, тук не може ли?

Алтернативен вариант, ако няма къде да закачите камерите на стационар, един дрон с камери е чудесно решение, пак с управление над и заснемане на избран участък. Това пък чудесно работи отвъд Черно море, кеф ви в Русия, кеф ви в Украйна.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амааа, някой иска да направи нещо работещо ли? Виждал съм, но няма. И така си е добре, както си е сега. Нищо.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Izolini написа:

Дай тогава работещо предложение (по възможност да не включва избиване на всички нарушители в газови камери)

Малко по-горе съм качил работещо решение .. така де в Смях в залата (всичко под 50 см. бетон е предупредителен знак) ;)

Ей на гле'й

Screenshot_2023-10-17-17-22-58-531_com.browser.tssomas.thumb.jpg.d6e049a1bd05acca6a43d20e5b3a666d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с дронът ми харесва, особено ако е въоръжен - тогава отпада нуждата от патрулките

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да е въоръжен дронът, все пак търсим работещо решение, което да не се асоциира с геноцид.???

Редактирано от РусенскоВарено
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Относно заглавието на темата, да питам шафьорчето със сивата шкода, с гордо опънат Български флаг на предния джам, който днес около 10 сутринта влезна в насрещното в Надежда и се паркира пред еконта в 172 блок- що тъй правите? Автомобилите ви ставата по мощни? Нямаш гориво да заобиколиш блока и да шофираш по правилата? Щот бързането не е оправдание....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, vladkant написа:

еконта в 172 блок

А, ма ти чак сега ли? Вече имам записани на сметката 4-5 дето се връщаха на заден точно там 🤣 И нали съм симпатяга - чакам ги да излезнат на заден в кръстовището и чинно си паркирам, че да си взема кафе от павилиончето с/у блока 😆

А и е 173 блока - 172 е тухленият до метрото 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Logrus написа:

А и е 173 блока -

Е убу де, обърках се 😁

Ми чак сега реших да питам....барем някой каже защо го прави, ама надали ще е толкова голям мъж да каже защо го прави....виж да налети на бой ще е по голямо мажкарство.....

Иначе редовно ги виждам на същото кафе, скоро някой ще получи някоя бутилка през прозореца, да видиме кой ще е печелившият.....

Нещо много почна да ми писва от такива мъжкари, лошото е че станаха много и шкодите дето се правят на състезатели и безсмъртни.....т за туй....

И щот като видя такива, и се сещам за Семерджиев, как уби две невинни жени, щот е гуем мъжец....

Ама сме горди Българи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.