Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

Преди 8 часа, Logrus написа:

Нашенецът пие две ракии и "оправя" държавата, а по пътя към спалнята заспива на брАвата...

 

темата върви към мандръсане.:)....

8/осем/ часа никой не смее да се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    267

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    154

преди 22 минути, joro-120L написа:

 

темата върви към мандръсане.:)....

8/осем/ часа никой не смее да се обади.

Ми...Жоре, заспали сме на бравата, хахаха :) Държавата я "оправихме"! Аз не пия де, ама Чавдар хубаво го е написал, та рекох да го цитирам :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, zloQQ написа:

... Аз не пия де...

Каков си таков чуек пък ти, как са живей без алкохол. Я беги у германията.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - Всичко е ясно - Българските Управляващи са безгрешни, не лъжат и не крадат. Народа е, кой от кой по-щастлив, Здрав и богат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па на колко ракии си. Що ми ги обясняваш на мен тези работи? Или и ти не пиеше, май.

Писах кой и как ще мандръса след еди колко си ракии. Трябва май буквално да обяснявам какво съм искал да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - За ужас най-ужасен на някои Колеги, да - не пия никакъв Алкохол..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, tuningmania написа:

До @joro-120L - За ужас най-ужасен на някои Колеги, да - не пия никакъв Алкохол..

Е, те това обяснява много неща :D

 

Аз пък ударих една бира (от литър де), че иначе как да заспя на вратата ;)

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И що ядете кифтета кат' не пиите?

Съде 'абите мезето.

 

Отдавна не съм пил Каменица на чужд терен - току виж се разходя, хем и с Жоро да се видим, хем да отсрамя дружината трезвеници. Лошо име ще ни докарате с тез приказки - ерес направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чавдаре, забравихме се. С години не сме се виждали. Ще се радвам да присъстваш в Пловдив на традиционната вече среща.

Само да се размине тая тъпа пандемия. Само дето мутантите щели да мутират още два-трийсе години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да си мутират - все от нещо трябва да се умре. Ще взема да се гътна здрав - ще рекат хората, че бадева съм живял. ?

Батето кАза да се отворят кръчмите, значи ша стане - щом Вождът е разпоредил. 

И сериозно - с голямо удоволствие, Жоре ? Ще излъжа някой да ме вози (като пия не карам) и ще се довлека да ги пробвам тез' страшни кифтаци ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, joro-120L написа:

...Само да се размине тая тъпа пандемия. Само дето мутантите щели да мутират още два-трийсе години.

 

Съжалявам за написаното. Мразя я тази тема. Нека да не се подхваща. И ви правя Евала, че до сега никой не е обелил дума за това тук. Достатъчно по медиите ни занимават само с нея. На всеки половин час. Ако Чавдар не беше отговорил почти веднага, щях да го изтрия от поста си.

Считайте го за изтрито.

 

преди 27 минути, Logrus написа:

...Батето кАза да се отворят кръчмите, значи ша стане - щом Вождът е разпоредил.

 

Каза, щото е готин, па идат и избори. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички толкова я чакаме тая среща, че вече се замерваме с кИфтетата ;) Да се оправя времето и да палим колите, че да довършим темата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Logrus написа:

Нашенецът пие две ракии и "оправя" държавата, а по пътя към спалнята заспива на брАвата...

А без мезе пиинието не върви, та...

Така не се бях хилил отдавна, ама с глас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Logrus написа:

Ще излъжа някой да ме вози (като пия не карам) и ще се довлека да ги пробвам тез' страшни кифтаци ?

Излъга ме вече.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, The Best Forman написа:

Ей сасипаха я таз .... тема :)


Е, ти какво очакваш ?!?

В България, всичко се върти около “Еденйе, пиинйе..., тия три неща” ?

Ама, то не е от вчера - всичките ни приказки, завършват с “Три дни яли, пили и ..., се веселили” ?

Ние, да не сме повредени нещо ?

Или, имаш нещо против ?

 

П.П. Признавам, че третата част, още не съм я обмислил в детайли... ???

Но, имам някакви идеи ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Ей сасипаха я таз .... тема :)

Така е. Разбирам разочарованието ти. Само за кюфтета пишат... 

Но специално за теб ще има и кебапчета с Ютеница и лучец ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, mRt написа:

... 

Но специално за теб ще има и кебапчета с Ютеница и лучец ??

А шЕфьор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

А шЕфьор?

 

Еми, освен да пусна оферта, тип "Непотърсено търговско предложение":

 

Предлагам за свободни издевателства, по маршрут София-с.Първенец-София, с известен/неизвестен престой в Ресторант "Малкият Явор", следния автомобил:

Марка "Шкода", модел "Сюпърб 3.6 FSI, 4x4 DSG", с пълен резервоар и салон пълен ..., с идиоти !!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Боре написа:

 

Еми, освен да пусна оферта, тип "Непотърсено търговско предложение":

 

Предлагам за свободни издевателства, по маршрут София-с.Първенец-София, с известен/неизвестен престой в Ресторант "Малият Явор", следния автомобил:

Марка "Шкода", модел "Сюпърб 3.6 FSI, 4x4 DSG", с пълен резервоар и салон пълен ..., с идиоти !!!

 

Едвам ме нави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Боре написа:

 

Еми, освен да пусна оферта, тип "Непотърсено търговско предложение":

 

Предлагам за свободни издевателства, по маршрут София-с.Първенец-София, с известен/неизвестен престой в Ресторант "Малият Явор", следния автомобил:

Марка "Шкода", модел "Сюпърб 3.6 FSI, 4x4 DSG", с пълен резервоар и салон пълен ..., с идиоти !!!

 

 

Чак и аз искам да се повозя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, The Best Forman написа:

Едвам ме нави :)


Хахаха, нали уж Ти търсеше “шЕфьор”, бре ?!? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Боре написа:


Хахаха, нали уж Ти търсеше “шЕфьор”, бре ?!? ?

Ти не каза "да го карам" .. уточни все пак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Ти не каза "да го карам" .. уточни все пак ;)

 

Хахахахахахаха, да - не казах... Напълно си прав !!!

 

Но пък, за да спазя добрите търговски практики, съм длъжен да направя следното уточнение в обявата, ако някой все пак си хареса и купи Сюпърба /не че има такава вероятност/ :

 

Предлагам за ВСЯКАКВИ издевателства /без ограничения/, по маршрут София-с.Първенец-София, с известен/неизвестен престой в Ресторант "Малкият Явор", следния Немъртъв Отпадък:

Марка "ФОЛКСВАГЕН", модел " + - Голф 2.0 ТДИ, Бомба-дюза", чипоВан, мапВан, ръсен със Светена вода и Омайниче, "наричан" по Пълнолуние и с многократно лят "Куршум против страх и уроки", лично от клубния мапер и наш технически Гуру - собственикът на "Pepino Racing Team" !!!

Разбира се, проклетото нещо, също се предлага с пълен резервоар и със салон, пълен ..., с идиоти !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то ти сам можеш да си спретнеш автоколона пияници , ама пак не каза кой ще шофира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.