Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Mercedes


Recommended Posts

До @Stucata - Ха-ха, като види пътен знак за ремонт, фаровете прожектират ярък образ на багер на Пътя пред Автомобила. Друга Вселена е това. "Audi" и "BMW" го закъсаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, tuningmania написа:

До @Stucata - Ха-ха, като види пътен знак за ремонт, фаровете прожектират ярък образ на багер на Пътя пред Автомобила. Друга Вселена е това. "Audi" и "BMW" го закъсаха :)

Май е публична тайна, че най-луксозното возило в този сегмент си е S Class. Винаги е претъпкан с екстри :) Виж му кокпита само...какво БМВ, какво Ауди?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Feliciata,макар и по-малък автомобил,като комфорт и динамика не е много по-назад от тези прехвалени хитлеристки возила! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @ID A - Малко прекалено шарено става в един момент, но мисля, че ако се намали интензитета на осветлението ще стане доста приятно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на едно хубаво ревю за S Class 2021г. 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Stucata - И на това му свирят спирачките..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, tuningmania написа:

До @Stucata - И на това му свирят спирачките..

А дали криви дискове? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Mishelle - Е това не знам. Но ако приемем, че няма дългогодишни  фундаментални грешки в инженерните изчисления на "Skoda", както и, че различни производители на дискове не произвеждат нарочно нискокачествени дискове специално за "Skoda", то като нищо и при "Mercedes Benz" се кривят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
Преди 8 часа, ID A написа:

Е...и дзвера! Просто съм без думи и това със 100квт прави 770км?

Друг свят, мама им! "Different ниво" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз напоследък съм се огледал във фейслифта на GLK, който бил смаления GL. Ръбат и готин. А този ми идва в повече!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.