Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - сезон 2021


PRR

Recommended Posts

Ред бул лежат на тая, че са "царете на шаситата". Ми то ако ще е така, то аз съм за кардинално решение - еднакви двигател, скоростна кутия и КЕРС за всички. Айде развивайте шаси и пилоти. Да видим тогава кой къде е! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има други шампионати в които колите са еднакви и се разчита на пилоти и механици. Формула 1 не трябва да е такава! Ако замразят двигателите означава Мерцедес да останат доминиращи още поне две години ... което е убийствено за спорта! 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

Има други шампионати в които колите са еднакви и се разчита на пилоти и механици. Формула 1 не трябва да е такава! Ако замразят двигателите означава Мерцедес да останат доминиращи още поне две години ... което е убийствено за спорта! 

 

Моето мнение е същото, просто го изразих по-... цинично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отложили са гласуването с две седмици. Надявам се да не го приемат този абсурд.

https://clubs1.bg/news/red-bul-shte-chaka-oshte-za-dvigatelite/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, axel написа:

Отложили са гласуването с две седмици. Надявам се да не го приемат този абсурд.

https://clubs1.bg/news/red-bul-shte-chaka-oshte-za-dvigatelite/

От последните статии които чета излиза, че и Ферари ще са за, само Рено са против.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и те не си пият хапчетата ... Като замразят разработката с какво ще се състезават? С онова нещо дето на правата го разминават, като спрЕло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биното ги върти и суче едни:

Цитат

Talks are ongoing moment with the FIA, with F1, if we should consider a mechanism of engine convergence, if there is any situation where eventually a manufacturer is really down on performance compared to the others

Текат разговори с FIA, с F1, дали не трябва да обмислим механизъм за изравняване на двигателите, ако има някаква ситуация, в която в крайна сметка даден производителт наистина е с ниски показатели в сравнение с останалите.

 

Легнал е по гръб и е размахал лапи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биното въобще не е за тази длъжност според мен. И ако Ферари пък вземат да я продкрепят тази глупост за замръзяването и после да се молят да им разрешат да го оправят, ще ударят дъното, че и ще копаят надолу.

Прекалено много политика и пари се въртят зад кулисите, та не би ме учудило вече нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, axel написа:

Прекалено много политика и пари се въртят зад кулисите, та не би ме учудило вече нищо.

Уви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Щели да си вкарат целия ресурс в двигателя, който ще отговаря на новите правила от 2025 г.

Е то не се знае, какво ще представляват моторите от 2025г. все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак са отложили гласуването. Нещата обаче май отиват на замръзяване.? Нещо не се казва за тази цялата истори, поне аз не мога да си го обясня, как въобще може да се обмисля такова нещо от производителите на двигатели, различни от Мерцедес. Няма логика. На Волф му е все едно, преди няколко дни даже се правеше на добрия самарянин, като каза, че би гласувал за замръзяване,  само за да останат Ред Бул. Глупости на търкалета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, отдавна не виждам логика в управлението на този спорт. С изключение на промените свързани със сигурността всичко друго върви в много странна посока :( 

Но, ако приемат замразяването на двигателите, ще се мъчим още няколко сезона да гледаме как Мерцедес си правят гавра с останалите :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Сър" Хамилтън подписал с Мерцедес... Не че е "новина", ама все пак е редно да го споменем ;) Сега остава да обявят и замразяването на двигателите и да му дават следващите две титли :(

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте снукър - изключително димачен и интригуващ спорт (особено шутаут-а) .. ако пуснат шах по Евроспорт , и него ще гледам с интерес :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Гледайте снукър - изключително димачен и интригуващ спорт (особено шутаут-а) ...

Гледам, гледам. Трябва да си отворим една тема с теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряйте, и аз гледам. :)

 

Относно договора на Хамилтън, само това с фондацията не можах да го разбера. Това, че е само за година малко странно ми се стори, но явно за толкова са стигнали преговорите.

Замръзяването, подозирам, че ще е някаква бошлав работа, само и само Ред Бул да могат да ползват двигателите на Хонда. Четох за някакви смешни граници в мощността, извън които производителите ще могат да си модифицират двигателите.  Ще видим какво ще сътворят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим. Не съм особен оптимист за този сезон, но пък дано ме изненадат приятно ... ма надали :(

 

Off topic: Мен повече ме пристесняват ей тия раЛти "Mercedes say a significant part of the new agreement builds upon the joint commitment to greater diversity and inclusion in motorsport that was made last year by Hamilton and Mercedes.". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има толкова много скорстни спортове - бобслей , шейни , фигурно пързаляне , ще го преживеем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа. Заради едни лимонади три години ще гледаме едно и също безумие ... Сега чакаме да го потвърдят и ... почвам да търся програми излъчващи фигурно пързаляне на трева ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.