Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неработещ подгрев на шофьорската седалка


mark_933

Recommended Posts

Здравейте, колеги

Не ми работи подгрева на шофьорската седалка. До подгрева стига ток 12V. Проверих го с мултицет, но показва че веригата е отгорена. Според мен е прекъснал някъде. Възможно ли е да го проверя по някакъв друг начин дали работи?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е имало натиск с колянце на някоя автомивка и реотана е прекъснат. Тази тема ще ти бъде от полза, но как се маха тапицерията на Фабия 2 нямам представа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Най-вероятно е имало натиск с колянце на някоя автомивка и реотана е прекъснат. Тази тема ще ти бъде от полза, но как се маха тапицерията на Фабия 2 нямам представа.

 

Здравей

Подгрева съм го свалил от седалката. Малко по-късно мога да изпратя снимка, но като го гледах никъде не е прекъснат. Гледах го срещу слънцето за да се вижда по-добре, понеже моя е вграден в самия плат (става въпрос за погрева на облегалката, а не на седалката).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Izolini написа:

Тук @The Best Forman да каже как да се хване, той много ги разбира тоците!

На стъклото може да се хване и лесно се възстановява , ама на седалката е хвърляне на боб ;)

Аз такова чудо и на снимка не съм виждал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу разплетох материята и извадих реотана, за да проверя дали при самото връзване към кабела някъде не е прекъснало. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.