Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Масло за Октавия 2, 1.6 бензин, 102 конски сили


Recommended Posts

Препоръчайте ми марка масло, от къде да го закупя в Пловдив или онлайн магазин, за да избегнем фалшификат. В момента съм с Репсол 5w 40. От скоро съм собственим на Шкодата. Честита нова година !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих ви препоръчал ravenol доста познати са доволони вземат го от тук https://sklad-masla.com/ravenol-vsi-5w-40-sintetichno-motorno-maslo-4-litra-cena-acea-a3-02-b3-98-api-cf-sl-sm-bmw-98-mb-renault-opel.html

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 1.01.2021 г. at 20:58, haigo1981 написа:

Препоръчайте ми марка масло, от къде да го закупя в Пловдив или онлайн магазин, за да избегнем фалшификат. В момента съм с Репсол 5w 40. От скоро съм собственим на Шкодата. Честита нова година !

Колега какви са ти впечатленията от Репсола. И какво сложи сега. Че и аз съм с Репсол 5w40 но не съм много доволен и сега се чудя какво да сложа. Замислям се и за маслото на VAG.

На 1.01.2021 г. at 22:01, skodafen написа:

аз бих ви препоръчал ravenol доста познати са доволони вземат го от тук https://sklad-masla.com/ravenol-vsi-5w-40-sintetichno-motorno-maslo-4-litra-cena-acea-a3-02-b3-98-api-cf-sl-sm-bmw-98-mb-renault-opel.htm

 

Редактирано от Здравко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.01.2021 г. at 9:20, Здравко написа:

Колега какви са ти впечатленията от Репсола. И какво сложи сега. Че и аз съм с Репсол 5w40 но не съм много доволен и сега се чудя какво да сложа. Замислям се и за маслото на VAG.

Все още нямам впечатления от Репсол. Не съм минал много километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.