Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полиране фарове Clear vision - Калин


niki

Recommended Posts

Ползвах услугите на Калин по отношение пастиране и полиране на фарове на моята Октавия 1 и искам да го препоръчам. Беше коректен и ми обясни всичко, което ме интересуваше. Оказа се и шкодаджия(в миналото). Дадох му фаровете на 24 ти декември следобед, с уговорката, че ще ги прави след Коледните празници и с ги взех вчера. Цената е приемлива в сравнение с повечето хора извършващи такава услуга (особено в частта отваряне на фарове за почистване и рециклиране). След оглед на моите, ми препоръча да не ги отварям и действително с оглед на крайния резултат явно е бил прав. Фаровете не бяха много зле външно откъм пожълтяване, но имаха стабилни микропукнатини, а единият беше окапан със спирачна течност и съответно с паднало покритие. Към момента изглеждат супер и светят добре. Микропукнатините не се виждат.

Калин живее и работи извън София, така че процедурата е следната - звъните и се разбирате как да му предадете фаровете, а когато е готов той ви ги връща (постоянно идва до София за взимане и издаване). Контакт - 0889223980 Калин.

Преди:

IMG-c32528a559b6726fde7a8f54ea69d6fe-V.j

IMG-85432e4a17b1d6ca37b969abd2d539b0-V.j

След:

IMG-5e349071bfc5d682cd687ca8c9c26c8d-V.j

IMG-6d0e27a4fa18a2f8239f21b44fd53ebb-V.j

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, коректен е, и работи така, че да му хареса първо на него. На моята А6-ца ги рециклира преди 2 години и оттогава "прогледнах", още не са мръднали. Доста други фарове на познати и приятели са минали през ръцете му, всеки е очарован от отношението и качеството на услугите му. Препоръчвам с 2 ръце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 30.12.2020 г. at 15:17, niki написа:

Ползвах услугите на Калин по отношение пастиране и полиране на фарове на моята Октавия 1 и искам да го препоръчам. Беше коректен и ми обясни всичко, което ме интересуваше. Оказа се и шкодаджия(в миналото). Дадох му фаровете на 24 ти декември следобед, с уговорката, че ще ги прави след Коледните празници и с ги взех вчера. Цената е приемлива в сравнение с повечето хора извършващи такава услуга (особено в частта отваряне на фарове за почистване и рециклиране). След оглед на моите, ми препоръча да не ги отварям и действително с оглед на крайния резултат явно е бил прав. Фаровете не бяха много зле външно откъм пожълтяване, но имаха стабилни микропукнатини, а единият беше окапан със спирачна течност и съответно с паднало покритие. Към момента изглеждат супер и светят добре. Микропукнатините не се виждат.

Калин живее и работи извън София, така че процедурата е следната - звъните и се разбирате как да му предадете фаровете, а когато е готов той ви ги връща (постоянно идва до София за взимане и издаване). Контакт - 0889223980 Калин.

Преди:

IMG-c32528a559b6726fde7a8f54ea69d6fe-V.j

IMG-85432e4a17b1d6ca37b969abd2d539b0-V.j

След:

IMG-5e349071bfc5d682cd687ca8c9c26c8d-V.j

IMG-6d0e27a4fa18a2f8239f21b44fd53ebb-V.j

 

Колега можеш ли да споделиш ориентировъчни цени (особено в частта отваряне на фарове за почистване и рециклиране) ако сте коментирали с Калин, че и аз се чудя какво да ги правя моите фарове но са доста по зле от тези на снимките.Може и на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.