Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Fabia 1.2 htp, 75 кс, 2008, комби


glitches

Recommended Posts

Здравейте. Моля за мнение за двигател на Fabia 1.2 htp, 75 кс, 2008. До колко е надежден и поддръжката му скъпа ли е? Не ми трябват коментари за разход защото ги има в изобилие спрямо информация за надежност и подръжка... 1.4 тди (дизел) до колкото знам от тия години е помпа-дюзи и не е ок щото повреди ли се се свършва с таратайката...Трябва ми автомобил просто да ме придвижва от точка а до точка б и да го ползвам средно веднъж-2 пъти седмично. Ето 2 примерни обяви дето гледам... https://mobile.bg/11589730701886630 и https://mobile.bg/11608571395112251

Благодаря Ви предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е добър избор дават доста ядове във форума може да разгдате теми за проблемите с тях по-добре се насочете към 1.4 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента в мобиле има доста голям избор 1.4 , 1.6 MPI и 1.2 TSI .. не знам , защо се оглеждаш в този три цилиндров мотор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, glitches написа:

.Трябва ми автомобил просто да ме придвижва от точка а до точка б и да го ползвам средно веднъж-2 пъти седмично.

Всяка както казваш таратайка за под 1000лв ще ти покрие критерийте. Дай ги останалите 4000лв за нещо друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.