Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О3 1.8TSI 4x4 DSG


audirulzz

Recommended Posts

преди 11 минути, audirulzz написа:

Аде ве ти нема ли да слагаш твойте?

Моите си ги въргалям в багажника още?.Ще ги мятам,заедно с летните гуми.Нека се затопли трайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, igeorgiev82 написа:

Моите си ги въргалям в багажника още?.Ще ги мятам,заедно с летните гуми.Нека се затопли трайно.

Направо си за прибиванЙе :D

Ай мятай и пружини и гуми и да се знае... че кат удари сняг си с градския :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък понеже съм каруцар, и ме вълнува предимно силовия тунинг, чакам с нетърпение подробности около него :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, audirulzz написа:

Ай мятай и пружини и гуми и да се знае... че кат удари сняг си с градския :D

Тоз Уй го ядох миналата година?.

Опитай го ти тая?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, igeorgiev82 написа:

Тоз Уй го ядох миналата година?.

Опитай го ти тая?

Аз съм 4х4 боли ме фуа за снегс :D

И аз миналата година увиснАх лошо.... ама тая година пак ги сменям сега :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, igeorgiev82 написа:

Начи,ти е харесало??.

Бе добре че има втора кола та мога да рискувам :D

Пък и кат изсипеш една торба пари за окачване и джанти с гуми почваш да ставаш нетърпелив :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън я събрахме и нова изненада... продължават да пристигат чаркаля....

утре наново :D

8EE4F121-2205-4DAE-8BCA-06A3FEACFE37.jpeg

1C5A18B2-7612-4C7F-B274-C99D24ED088D.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоооо - добре е джантата, даже чудно е застанала! Много добре си ги избрал - поздравления!

Мисля, че ще е добре да метнеш фланците (може и само отзад - да я видиш как ще е). Само не знам, дали 10мм ще е ОК за отзад или ще трябва 15-20

Странното е, че сега колата седи точно като моята - О2 фейс RS. Отпред е малко повече разстоянието калник-гума от колкото отзад (седи със леко щръкнала предница), предните гуми са малко по-навън (почти на една линия с калника), а задните са по-навътре...

Маркучите профилактично/за кеф (и малко "тунинг") ли ги сменяш или има грижа с тези на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zloQQ написа:

Охоооо - добре е джантата, даже чудно е застанала! Много добре си ги избрал - поздравления!

Мисля, че ще е добре да метнеш фланците (може и само отзад - да я видиш как ще е). Само не знам, дали 10мм ще е ОК за отзад или ще трябва 15-20

Странното е, че сега колата седи точно като моята - О2 фейс RS. Отпред е малко повече разстоянието калник-гума от колкото отзад (седи със леко щръкнала предница), предните гуми са малко по-навън (почти на една линия с калника), а задните са по-навътре...

Маркучите профилактично/за кеф (и малко "тунинг") ли ги сменяш или има грижа с тези на колата?

10-ка отзад ще и дойде добре.

Повече няма смисъл.

Имай в предвид,че от сглабянето до снимките съм минал не повече от километър.Тоест ще се разтъпче малко и ще поумекне.

Относно това че предните гуми са на една линия с калника а заднитене,трябва да имаш в предвид,че заводски колата излиза с по “широка” предница.

Предната след е 1549

Задната е 1540.

Та с две думи 10мм фланец ще успи работата перфектно.

Спирачните маркучи ги смених за собствен гъдел.

Обикновенно ги сменям на две смени на спирачна течност или 4 години.

Колата вече е на 7 и е с оригиналните.Така,че хем им беше време,хем ми беше гъдел.Не съм имал проблеми по това направление.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А фаровете светат на смърт.

Най разумно похарчените пари до момента.

Очаквам да пристигне и Н15-ка Лед за днвени/габарит/дълги.

Тогава официално и тази глава от проекта ще е затворена :)

602CCF9E-F454-45E8-ADBA-0B36602FA8D3.jpeg

766D6781-BF01-41B4-856C-A7E4F6E2D114.jpeg

4662EF6F-8DE0-4987-9BD0-E4DE4A6D6591.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дееева, слязла е, макар и не с 10 см :)

Ролетката си отсъжда реалното положение, което е повече от прилично съдейки по стойката от снимките малко по-нагоре. А фаровете верно изглежда да осветяват бая! Добра работа се е получило с поставянето на лупите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Дееева, слязла е, макар и не с 10 см :)

Ролетката си отсъжда реалното положение, което е повече от прилично съдейки по стойката от снимките малко по-нагоре. А фаровете верно изглежда да осветяват бая! Добра работа се е получило с поставянето на лупите :)

10см си беше моя илюзия :D

Но и тези 4см са повече от прекрасни. Стойката на колата в стационарно положение е много добра.

В движение нещата се подобриха брутално много.

 

На снимките не се вижда,но блока който се осветява на дълги е на едни 450-500м

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Стойката е много добра. А и като цяло визията е с коренна промяна към по-добро. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето се пооправи, чакаме по-хубави снимки. ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно "хващам" темата, а като гледам бързо-бързо се е развил проектът. Томасонът е класика! Грешка няма. В т.ч. е и с добро тегло. Предвид цвета на колата, аз бих сложил по-тъмно сиво (gunmetal) или черно, или другата крайност - бяло (нещо многоспицово, като OZ Superturismo, щото на комби седи убийствено), но това си е до вкус и "личното виждане за нещата". Айбах - също прекрасно, стойката е много по-приятна. Колата е прогледнала, че иначе е голяма мъка. За спирачките нищо не мога да кажа, защото нямам опит с такива, а в нета е голяма супа от противоречива информация за различните произвидители. 

Истината е, че най-интересната част тепърва предстои. Предвид факта, че е 4х4 и ако всичко върви по план, ще стане светофарен звяр ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, SKODA 105 RS написа:

Времето се пооправи, чакаме по-хубави снимки. ??

Слушам и изпълнявам :D 

 

E08285FE-A61F-415C-A896-DF80168CC711.jpeg

26F1F8E5-7246-47BC-8A61-E9CE26ED6E87.jpeg

8C7E019B-E322-4BBA-863C-8AC29CD85538.jpeg

F632B282-25A2-4E42-B66A-C9263F5BE9A6.jpeg

2DAF4407-CD86-443A-9A5B-EAD785BD000A.jpeg

EEC5BF21-8509-4752-A530-76E868FE4DF4.jpeg

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Stucata написа:

Късно "хващам" темата, а като гледам бързо-бързо се е развил проектът. Томасонът е класика! Грешка няма. В т.ч. е и с добро тегло. Предвид цвета на колата, аз бих сложил по-тъмно сиво (gunmetal) или черно, или другата крайност - бяло (нещо многоспицово, като OZ Superturismo, щото на комби седи убийствено), но това си е до вкус и "личното виждане за нещата". Айбах - също прекрасно, стойката е много по-приятна. Колата е прогледнала, че иначе е голяма мъка. За спирачките нищо не мога да кажа, защото нямам опит с такива, а в нета е голяма супа от противоречива информация за различните произвидители. 

Истината е, че най-интересната част тепърва предстои. Предвид факта, че е 4х4 и ако всичко върви по план, ще стане светофарен звяр ;)

Играх го на конфигуратора с гънметъла и черно.Не ме кефи.Особенно черна джанта.... мразя много :D

Ма то с цвета на колата и джантите е така.Всеки има негово виждане за нещата :D

Бяло няма да отива по никъв начин на сиво/сребристо.

Бялото е за бяло/червено/черно.Там седи на смърт красиво.При мен ще е подарено....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С външния вид мисля приключих... освен ако не ме засърби главата отвътре и за финал не излюскам едни VRS брони :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, igeorgiev82 написа:

И ще направиш най-голямата цигания?.

Айде сега, цигания... Какво им е? И ся някой ще каже "Ами тя не е RS, че да слага такива бриони". Ми хуу, ама с тия 350 (прогнозни) коня да не би да е спрелия 1.4 тси DSG че да си седи с неговите брони ?

 

@audirulzz, сякаш ми синее леко цветът на колата, затова подхвърлих за белия цвят на джантите. Може от снимките да не мога да го хвана добре... Какво ще правиш с генерацията? Че нали уж затягат положението с еко стикеросването :) Аз закарах колата на ГТП-то незагряла (на 2км. от гаража и на само 200 градуса на катализатора) и неадаптирала се още след ремапна (на 10ина км от ремапването). Тя бълваше дим като кумин на ТЕЦ и тия викат, че дава стойности на 15-годишен автомобил :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.