Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О3 1.8TSI 4x4 DSG


audirulzz

Recommended Posts

Преди 2 часа, skodafen написа:

има китйски,който са по-зле

Аз коментирам за качествени китайски ледове с добре позиционирани диоди.

Тези масовите в OLX "C6",  трябва да ги забранят. Те светят във всички посоки,но не и където трябва. 

Ама евтинки и кълве народа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчака ми се чакалото.... но поне си заслужава.

 

Tomason TN1 

8Jx18 ET45 - 9.6кг

Брутално красива джанта..... :)

098C667E-AB09-4D8D-B68E-419B707AE99A.jpeg

B6731F26-2816-4ADC-9D21-570BF3AA6A54.jpeg

AB8C83F5-3AE6-41D6-9396-4B599708C4BF.jpeg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Сега остава и да я видим монтирана на колата като се постопли времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, джантата верно е "един път"! Мнооого добра изглежда! Дали сега, като позатъмни някои детайли по колата нямаше да е по-добре и те да са по-тъмни? Вероятно си го "отиграл" на конфигурацията за джанти де, ама се зачудих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играх го тоя филм.
На конфигуратора е с хром рейлинг и лайсни на прозорците.

Вариантите бяха,този моя,черни и полирани.

Тези най ще се вържат.Черните ще малеят,а полираните ще са като на свинче звънче :D

 

Април месец ше ги видим.Рано е още за летни гуми.Пък и окачването не е дошло още :D

661EDF36-52E7-4A5F-A107-CAFDCCDF145C.jpeg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито за избора на джанти и цвят, както и за всичко сторено досега по автомобила. Следя темата с интерес и развитието до момента е страхотно.

 

Само един въпрос за джантите, понеже имам същия модел, само че на 8.5J и там теглото е 11.6 кг. Та сигурен ли си за тези 9.6 кг? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.02.2021 г. at 10:37, SKODA 105 RS написа:

Първо честито за избора на джанти и цвят, както и за всичко сторено досега по автомобила. Следя темата с интерес и развитието до момента е страхотно.

 

Само един въпрос за джантите, понеже имам същия модел, само че на 8.5J и там теглото е 11.6 кг. Та сигурен ли си за тези 9.6 кг? ?

 

Съжалявам.Излъгал съм с 250грама на джанта :)

03720611-90FF-4724-B644-9F43559B91CC.jpeg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пролет пукна и ние покрай нея :D

Дойде време за разкрасителни процедури.

И за да има за историята колко е била висока стандартно и колко ще стане след монтажа

И тъй като ми писна да се разправям 40 дни с бай китаец за фаровете,отказах поръчката,и докато колата е разкрасителни процедури по окачване и спирачки,фаровете са на очен лекар за вдигане на диоптъра :D

Вече няма да съм Колчо слепеца :D

Финал и на тази страница се очаква до 3-4дни.

10B71CC4-F56B-4A4F-A8B4-429F12281F76.jpeg

3C119B69-6B9C-458F-9DED-95182656A1B5.jpeg

C7269D75-0B2D-42F1-9EA3-58BD3EEEDD81.jpeg

CE5E8C2A-1AC5-4982-B04D-1E19221A5AC2.jpeg

F555CDA0-889C-4D16-8F74-088BDC62B768.jpeg

A1E74B30-BC5C-4456-8D68-369C2EF7E4DE.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат добре! Чакаме да кажеш как е през нощта! Като гледам снимките (разтопеното) - вандалска е била операцията! Интересно е замерването на височината - директното сравнение преди/след вероятно ще е осезаемо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zloQQ написа:

Изглеждат добре! Чакаме да кажеш как е през нощта! Като гледам снимките (разтопеното) - вандалска е била операцията! Интересно е замерването на височината - директното сравнение преди/след вероятно ще е осезаемо 

 

Реално тоя фар няма как да го отвориш без да разлепиш лепилото което държи стъклото към основата :)

От сега усещам че разликата ще е огромна :D

 

За съжаление нямам снимки на това как светеха фаровете с нормална и лед крушка преди операцията.

Но е факт,че и с двата вида крушки не си карах колата в тъмната част на денонощието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнахме да я събираме тая кола и всичките и събрани насипни части :D

Интересни неща изкачат.... :D

Аз се чуда що е като на кокили а тя ква била работата

 

44280584-45FD-4CB6-AAE7-01BDAEB88F26.jpeg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, няма да блуждаеш в облаците вече.? Чакам снимки с окачването и джантите! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така като гледам само ти и @zloQQ

очаквате да се случат някви неща,което силно обезсърчава писането и надграждането на такива теми.... което е жалко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така. Темата определено не страда от липса на внимание. Просто такива проекти са изключително редки, да не кажа, че е първия в нашия форум, така че предполагам колегите предпочитат да не спамят, а да се наслаждават на развитието на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее - колко е разликата в пружините бре? Бахти, изглежда бая! То, само с тях ще се тръшне доста! Джанти/гуми дали ще понижат нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10см :D

И аз  се надявам разликата във височината на пружината да се прехвърли върху колата.Точно 10см ми трябват гумата да е по ръба на калника

Разликата между 17 и 18 цола е минус 3мм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биксенонова лупа на 6000 келвина

И лед крушка Н15 за габарит/дневни/дълги.

Планувания резултат е да прави ден на дълги :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С гумите по ръба и тая джанта - ще изглежда повече от перфектно май-май! Само не знам, джантата нали е с ет45 дали няма да е прибрана леко в калника? А за "очите" - с 4 броя дълги - определено ще е ден отпред ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zloQQ написа:

С гумите по ръба и тая джанта - ще изглежда повече от перфектно май-май! Само не знам, джантата нали е с ет45 дали няма да е прибрана леко в калника? А за "очите" - с 4 броя дълги - определено ще е ден отпред ?

 

На 8j е.

Не би трябвало да е прибрана.Но и да е прибрана имам подготвени 4 фланеца на по 10мм така,че ще решим и тоя проблем.

Нека утре я досъберем и ще видя какво и що се случва

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, audirulzz написа:

То така като гледам само ти и @zloQQ

очаквате да се случат някви неща,което силно обезсърчава писането и надграждането на такива теми.... което е жалко

 

Както и Патрик (SKODA 105RS) написа, повечето от нас предпочитаме да НЕ спамим в подобни теми. Определено колата и проекта имат доста голям интерес. Аз специално я следя от първия пост. 

Та, все пак и да напиша мое мнение... 

Поздравления за мерака и  реализацията на нещата към момента. 

Основата от която започваш е повече от добра. 180кс 4х4 DSG, като щаровицата си е може би най най. 

Джантите ще застанат супер, особено в този цвят. 

За генерацията какво си замислил? 

Поздрави пак и чакаме развитието. 

??

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе принципно ми е ясно.... ама и на 5-7 съм ок... а пък ако удари 10-ка ще съм нного хепи :D

 

 

Аде ве ти нема ли да слагаш твойте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, audirulzz написа:

То така като гледам само ти и @zloQQ

очаквате да се случат някви неща,което силно обезсърчава писането и надграждането на такива теми.... което е жалко

Тук, както и във форума за задномоторни, според мен, е нормално да няма много мнения, защото те биха били, примерно “Браво, става супер” шестнадесет пъти, което пък би било досадно. В никакъв случай обаче, липсата на мнения не значи, че няма интерес към темата. Мисля, че броя преглеждания е по-показателен за това. Аз лично следя с интерес, но съм страшен лаик и просто няма, какво да кажа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.