Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скала


Recommended Posts

Нов съм във форума заради първата Шкода която притежавам след сериозен downgrade от досегашния Ford Grand C-max.
Ниво Монте Карло 1.5 TSI ми излезе малко под 51 000лв. Просто я поръчах без екстрите които така или иначе не харесвам от рода на навигация и таблет пред волана. Предпочитам нормалните уреди със стрелки а тези на Скалата са доста добри.
Съотношението качество/цена се получи убийствено високо.
За първите петдесетина километра единствената ми забележка е тегавото превключване на скоростите. Че ще ми липсва перфектното окачване на Форда си го знаех още като я поръчах през лятото.
Всичко друго засега надминава очакванията ми особено салонът който е с качество каквото да си призная не очаквах от Шкода. Единствено ми малеят 150-те к.с. На тази кола определено ще и отиват едни 200-220.

image.thumb.png.62f05bce0f89b98989597399dbe48576.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro_kem написа:

честита шкода!

п.п. относно "даунгрейд", предполагам имаш предвид височината на форд-а :)


Далеч не е само височината :) 7 седалки, огромен багажник, 2 литра TDI 163 кс с 350 Nm въртящ момент, надлъжни релси на покрива да не говорим за плъзгащите се задни врати са все неща които ще ми липсват. За съжаление минивановете са изчезващ вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, много километра да и на въртите, няма да съжалявате. Да разликата между миниван и червената красавица е голяма... и все пак е въпрос на избор. Надявам се след 10 к километра да сте на друго мнение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Сале написа:


Далеч не е само височината :) 7 седалки, огромен багажник, 2 литра TDI 163 кс с 350 Nm въртящ момент, надлъжни релси на покрива да не говорим за плъзгащите се задни врати са все неща които ще ми липсват. За съжаление минивановете са изчезващ вид.

На твое място бих взел отново форд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.