Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загуба на километраж и часовник


jojo

Recommended Posts

Здравейте,

 

Появи се малко странен проблем при Фабия 1 от 2003. 

След стартиране се изгубиха и двата дисплея при часовника и километрите, иначе всичко друго си работи, лампите по средата, температура, бензин, обороти, км/ч.

Започнах от бушони, свалях акумулатора, след това и таблото свалих за евентуално прекъснат кабел или спойка, но нищо от посоченето не е. Грешки не са записани.

 

Рових из форума и нета и само и сходен проблем само при една Б6 , но без решение.

 

Някой ако е имал сходен проблем или знае какво може да е и дали само тези дисплей може се сменят, нека моля сподели.

 

Крайния вариант е смяна на табло и най-вероятно нужда от обучение след това, но може би да има и някой друг трик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично за сефте чувам за такъв проблем, но да кажем, че не е изключено, предвид болестта на таблата при Октавия 1 със студените спойки. Тук ми орилича на нещо подобно, но трябва да се сваля и да се прозвъни. В противен случай, друго табло + обучение на имобилайзера и се надяваш, да работи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Фелиция , като изгори бушона за запалката спираше и часовника на таблото. Да не си дал късо , я провери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един път се свали таблото, и като се качи отново и не работеше. На следващия ден при контакт се показаха и за момента е добре.

Може би лоша връзка или не знам, но в случая извадих чист късмет .

 

Весели Празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.