Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

БРАВА ФАБИЯ


ves 1

Recommended Posts

Здрвеите  колеги.  Купих си фабия  2005 г  1.9 sdi.

Kлюча  има  копчета за  централното  и  с тях  отключвам  и заключвам всички  врати. 

Но ако заключа с ключа механично чрез вартене  се  заключва  само  шоф.врата  а другите  врати не се  заключват.

Какво да направия  за да мога с ключа механично  да  заключвам всички  врати. 

Благодаря  предварително на всички които могат да помогнат.

0885212175  Васил

 

Вчера пробвах и установих;  КОГАТО ОТВОРЯ  ШОФЬОРСКАТА  ВРАТА  НЕ  СВЕТВА ПЛАФОНА В КУПЕТО,  НО КАТО ОТВОРЯ  ДРУГА ВРАТА ПЛАФОНА  СВЕТВА.

 

Какво означава това ? 

 

Че проблема е в машинката !!! 

Или има прекъснат кабел от машинката към централното !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микро ключета в бравата са причината да не светва плафона и да не отключва вратите. Едното е външно , но второто е някое от шестте ключета в самата брава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен е така нито свети плафона нито се заключват вратите мисля,че микроключе на бравата, даже съм поръчал да го сменям при мен от дяната свети плафона и съответно се заключват всички 

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.