Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч на антифриз


Dropkick murphys

Recommended Posts

Здравейте,имам теч на антифриз от корпуса,който е след маркуча от казанчето,който влиза в блока(така ми се вижда поне).Маркуча е точно под нафтовата помпа,понеже при мен си капе малко:)Мисля да го сменя ,заедно със всички уплътнения.Проблема е ,че никъде не го намирам по номер.Ако някой е имал подобен проблем ще съм благодарен.1,9 tdi 90hp,98г.

IMG_20201211_172128.jpg

Редактирано от Dropkick murphys
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и нафта има,и тя си е за ремонт.Антифриза се стича по картера долу,но няма сега как да го снимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще огледаме днес с един приятел,който е повече в час от мен,и живот и здраве като го оправя ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за тройника, аз го сменявах съвсем наскоро. Само че мотора е бензинов. Струваше 7лв, но голяма незгода беше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.12.2020 г. at 22:32, SHOMATA написа:

Ако не се лъжа този маркуч е от корпуса на термостата.

Точно той е.Сменихме фланеца днес,да малко е х..й наистина,и засега други течове не се виждат.Фланеца не го взех от еуратек,понеже много сложна процедура,а антифриза си тече.Благодаря на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че течащата нафта е....ва мамата на всичко гумено, върху което капе, това включва и маркучи за антифриз. Едно приятелче така си караше с течаща нафтова помпа, докато рязко не загуби почти целия антифриз от маркучите, върху които капеше нафтата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.