Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2021 - Преглед и поръчки


Recommended Posts

Подозирам че Юли сам ги опакова , тъй като на моя в Еконта имаше тиксо на Rigips (бавно стягащ гипс , много е удобен! Харесвам този гипс , стягта за 12 часа и можеш да си работиш перфектно. ) Иначе днес беше готина среща взех още един календар за приятел от клуба, Ники . Като цяло пълноценна среща се получи и разбрах , че ще  изкарам категория А ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли си с нов ник бе... 

За А категорията... ти с кола си опасен за себе си, с мотор не знам!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, ако успея да я взема, ще сменям по - малко гуми ! Пък и ще мога да съм опасен и за другите. :) Ника не е нов , това ми е фалшивия профил, аз Pentium 3 нямам от 2004та.

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.12.2020 г. at 18:39, PIIIcoppermine написа:

Подозирам че Юли сам ги опакова...

Саше, да не мислиш, че някой куриер ще се старае да опакова, да внимава да няма прегънато, да е добре запечатано, в случай, че плика се намокри и т.н. :) Всичко сам си правя. За найлон всяка година използвам възможно най-плътните и здрави чували за смет с обем около 120 литра.

 

Иначе за Rigips - всичките им продукти са топ. И всички календари тази година, които пътуваха с куриер, бяха запечатани с тяхно тиксо :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един за мен. Не знам дали ми пазиш данните или е необходимо да ти ги пратя на лични?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки случай ми ги пусни на лично. Ще мога да го изпратя другия понеделник, 4-ти януари 2021г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.