Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля тук ;)


Recommended Posts

Здравейте,

С тази красавица се сдобих в началото на м.Ноември, ще съм благодарен на всеки от Вас за съвети, мнения и предложения по обслужване и експлоатация на колата!

IMG_20201107_074500_043.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @DStamboliyski - Привет.. Честита "Octavia" :) Много Безаварийни Километри да изминете Заедно :) Дай повече данни за Автомобила. Предполагам, че ще трябва да се смени ангренажния ренък, ролки, водна помпа, антифриз, спирачна и хидравлична течности. За авто-сервиз, който прави много Автомобили на Колеги с "Skoda"-и, виж тук: Натисни Точно Тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, 

Свърших вече тази работа с  първоначалното обслужване  :)  Сега опитвам да открия коя крушка ми светва постоянно чека на таблото ?!?  Не съм убеден дали  светлините за  мъгла светият и от двете страни или само от ляво - ОТЗАД , както е при мен ??? Май там е заровено кучето ! 

 

Редактирано от DStamboliyski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първите фейслифтове свети само отляво - така е от завода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А крушките на регистрационната табела светят ли ?! В смисъл те не могат ли да дават " грешката " !? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, може. При мен всичко си свети, но регулярно ми дава грешка за някое ледче. Предимно за заден ляв габарит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че екрана не е мулти, в смисъл, освен навъртяните километри, температура и пр. не изписва грешки, както ми беше казал друг колега. За сега гледам и гадая какво се случва на вид всичко свети, но и индикатора се пали, някой път още при палене или след 5-10км. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той леда свети,но понеже консумацията му е друга компютъра го мисли за изгорял трябва да се замени с такъв от по-висок клас 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DStamboliyski написа:

Лошото е, че екрана не е мулти, в смисъл, освен навъртяните километри, температура и пр. не изписва грешки, както ми беше казал друг колега. За сега гледам и гадая какво се случва на вид всичко свети, но и индикатора се пали, някой път още при палене или след 5-10км. 

 

 

Това доста лесно се оправя :) сменя се само един модул и едно лостче, описал съм го тук:

Почва да ти показва всичко на екрана :) Добър първи ъпдейт е, ще се изкефиш доста :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.