Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Копче за централното в купето


Лъчезар

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Имам проблем с копчето за централното, което е вътре в купето, точно до ръчната - не работи. Централното и вдигането/свалянето на прозорците си работят от дистанционното, плафоните светят - всичко си работи, но не и копчето вътре. 
Пробях със смяна на копчето - не стана. Клемата е ок, стига ток дотам, понеже копчето свети когато вратите се заключат (когато колата вдигне над 20км/ч.).
На диагностиката излезе, че бравата не е ок (задна лява), взех нова, монтираха я - пак не стана.

Питах няколко сервиза, в общи линии винаги стигат до извода "еми те тези са си така" и вдигат раменете.

 

Да не съм взел грешна част? Централното може би не се управлява от бравата? 
Моля, препоръчайте ми или сервиз или спорелете малко опит ако някой е имал проблеми с това копче.

Благодаря ви предарително! :)
Поздрави
Лъчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам абсолютно същия проблем. На мен ми казаха "най - вероятно проблем в комфорт модула. Копчето подава напрежение към него".

И аз не мога да намеря кой да го "подкара".

Редактирано от ivanstoyanovvvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издирването продължава, ако намеря отговор ще пиша тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.