Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте бих искал да си претапицирам предните врати


vladko1

Recommended Posts

Здравейте бих искал да си претапицирам предните врати на октавия2 ако възможно за снимки или клип как става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колега аз направих това упражнение това лято, за съжаление не съм правил снимки на труда, а имам две на резултата. Като цяло не е трудно. Ще вмъкна, че задните врати можеш да ги тапицираш без да сваляш кората от вратата и по този начин да запазиш щипките си. Значи когато развиеш всичко остава дръжката, ако светнеш в нея с нещо ще видиш щипката която задържа дръжката. С една малка отверка можеш да бръкнеш и да я издърпаш леко и дръжката излиза без сваляне на кората. За съжаление на предните врати не става, там дръжката се държи в винтове от задната страна. Докато махнеш старата тапицерия става малко свинщина, за по лесно използвай спирт за горене, търкаш с него с парцал и пада всичко, после новата тапицерия я залепих с хелметекс, купих си една кутия и разнасях с четка, отгоре лепих и притисках с парцал. На ъгълчетата в края на тапицерията, там където се подмъква под пластмасата я набутвах с перце за китара. Не съм чупил и разлепвал пластмасовите нитове, с перцето се справих чудесно.

В момента нямам схеми как се махат корите, но в нета има и става бързо. Приготви си обаче щипки, защото няма да оцелеят, времето сега също не е подходящо за да не стане гаф в студа да се счупи някоя пластмаса. Като цяло плата ми излезе около 30лв, като два пъти поръчвах с еконт, че едно парче го срязах без да искам, една кутия лепило 6лв. щипки от ebay за 3-4лв. и четката някакви стотинки.... това лято ще оправя и тавана.

20200601_111155.jpg

20200601_122921.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вижте това...https://www.aliexpress.com/item/32921805364.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dsyXVft

Аз си взех миналата година ,но не съм ги слагал.

1.png

2.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.