Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

лед крушки


Recommended Posts

Здравейте -вземах лед крушки х4   --светят супер  обаче много осветяват  насрещните коли .....полирах ги за да не разсейва стаклото на фара ...смькнах ги колкото мога на долу но да и виждам --но пак им блещя и ще си изям боя ....да ги махам ли или има друго решение .....все пак искам да виждам по пьтя и хората ...ама който е насреща му е кофти....--благодаря предварително за сьвети......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много фактори зависи това, но най-вероятно крушките са некачествени. Аз също сложих Н4 ЛЕД на октавия 1 и светят перфектно, с прав контур и не заслепяват. Ето такива сложих, по съвет на колега от фв форума: 

Screenshot_2020-11-20-06-54-18-474_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro_kem написа:

От много фактори зависи това, но най-вероятно крушките са некачествени. Аз също сложих Н4 ЛЕД на октавия 1 и светят перфектно, с прав контур и не заслепяват. Ето такива сложих, по съвет на колега от фв форума: 

Screenshot_2020-11-20-06-54-18-474_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

На мокро време в тъмното как са?

И не загравят ли много?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мокро са като всички ЛЕД - светлината не се вижда, но осветяват предмети много добре. не съм забелязал да загряват, а колата се кара нон-стоп на къси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 ходих да ми регулират фаровете днес и момчето каза че е така сас всички лед -разпрасква светлината   а иначе моите светят и на дьжд яко ама отреща им е ад... аз такив а си харесах  и май ще пробвам и тях за последно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.