Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Халогени на малките решетки ок1


nZero

Recommended Posts

Здравейте, имам един въпрос на някой може да му се стори нелеп и се извинявам за което. 

Въртят ми се едни счупени фарове от ок1, и се замислям дали може лупите от тях, да се сложат долу на малките решетки и да се вържат към халогените? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може, стига да се събират както в решетките така и в пространството което има зад решетките. 

Ако са самите лупи би трябвало да стане, но ако режеш фара- самото отделение за лупите, мисля че няма да се събере.

Как мислиш да ги вградиш и затвориш отпред?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@nZero

Колега, 

Ако искаш да постигнеш това на снимката... 

Става, но е трудно а и при дизел мисля че нестава защото кулера пречи от едната страна

post-1403-138453114154.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, mRt написа:

Става, но е трудно а и при дизел мисля че нестава защото кулера пречи от едната страна

 

на дизел не става - кулерът е точно зад дясната решетка. дори и да се намери по-плитко LED решение, ще се влоши охлаждането на газовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, mRt написа:

@nZero

Колега, 

Ако искаш да постигнеш това на снимката... 

Става, но е трудно а и при дизел мисля че нестава защото кулера пречи от едната страна

post-1403-138453114154.jpg

Забравих да кажа че е преди феиса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кулера е далече, а за охлаждането може да се направи допълнително отклонение с гъвкава пластмаса от основнота решетка. 

В алито има готови такива решетки с халогенки и с дневни светлини, само че са от 60 кинта на горе.

Най простото което може да се направи е с "лунички" на 12 волта.

Иначе за лупите от основния фар, мисля че и те могат са вградят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
На 20.11.2020 г. at 8:20, vladkant написа:

Кулера е далече, а за охлаждането може да се направи допълнително отклонение с гъвкава пластмаса от основнота решетка. 

В алито има готови такива решетки с халогенки и с дневни светлини, само че са от 60 кинта на горе.

Най простото което може да се направи е с "лунички" на 12 волта.

Иначе за лупите от основния фар, мисля че и те могат са вградят.

Дай линк ако обичаш в Алито , нещо не намерих аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mom4ence тези мисля че могат да станат

BGN 44.66  23%OFF | Clear Fog Lights Driving Bumper Lamps+H3 Bulb+Switch For 98-05 V w Golf  Tdi Mk4 Car Accessories
https://a.aliexpress.com/_mOVCvBb

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

И аз искам да сложа на моята 2003г,но не откривам дори и в Али-то.

Ако има готови със решетките само да се монтират ще е перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cuca7 написа:

Нищо не постигате с тия сфетулки.

Постига се бре, даже няколко неща.

1. Визия - различна от останалите О1.

2. Душевна чеки@ заради визията.

3. С подходящи ледове - може и сравнително добра осветеност да се докара.

Ето 3 постижими неща, които за някой може да не са нищо, но за друг, ми е да са от голямо значение :)

 

 

 

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, zloQQ написа:

 

1. Визия - различна от останалите О1.

2. Душевна чеки@ заради визията.

 

 

Това са причините, поради които търся такива фарчета.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, cuca7 написа:

Нищо не постигате с тия сфетулки.

Аз например бих ги направил за дневни светлини. В момента съм с модул на дългите, така че и това ме устройва, но наистина визията се променя. И аз имам известни резерви заради кулера, но бих си поиграл с едни такива. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Случайно забелязах тази машина, докато се разхождах из квартала. Мисля, че халогените са от О2, без секцията за дневните, но пак добре пасват, само с решетките не е доправена, а и май е заварена друга кука за теглене, защото ухото остава скрито по този начин. 

IMG_20210824_180436.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този вариянт го съм го мислел и аз, с някакви халогенки от други марки- примерно на зафирата мисля че имаха такава форма.

Ама сега, след тая снимка....май ще търся друг вариянт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, ghost_rider написа:

Случайно забелязах тази машина, докато се разхождах из квартала. Мисля, че халогените са от О2, без секцията за дневните, но пак добре пасват, само с решетките не е доправена, а и май е заварена друга кука за теглене, защото ухото остава скрито по този начин. 

IMG_20210824_180436.jpg

 

Тази кола съм я виждал на живо , а мисля че имаше и такси О1 с такива....

Стоят повече от отвратително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък отвратителна..., не мисля. В интерес на истината и мен не ме изкефи, но то е защото беше доста занемарена, едната рвшетка беше преправена долу-горе, а другата изобщо липсваше. Стърчащата кука също е грозна. На тази кола основните фарове са най-обикновените, без лупите за мъгла, но лично аз бих използвал допълнителните халогени за дневни светлини, защото и по форма добре пасват в бронята. Относно кулера и аз имам притеснения, но не загледах дали всъщност наистина е дизел. 

В заключение бих казал, че визията ми допада, стига да се вложи малко повече старание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.