Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Накладки за шкода октавия 2 1.9 тд комби. 2007г


cecidon

Recommended Posts

Здраейте колеги и фенове на Шкода,скоро се сдобих с Шкода Октавия 2 1.9 тд директно ми я докараха от Германия.Добро техническо състояние всичко работи,огледах  предните и задните накладки на спирачките,засега има феродо но в един момент трябва да ги сменя, посоче ти ми марка   като предпочитам меко феродо което може да се износва по бързо но да спира добре .Съществуващите накладки на спирачките работят много добре,спира перфектно и джантата става черна.Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж за справка оригиналните като цена. Textar имат подходящи, но трябва да видиш, точно кои ще ти свършат работа. Пусни едно ЛС като избереш, да видим, дали може да открием по-добри цени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да взимаш оригинални, препоръчвам АТЕ,  бягай далеч от TRW

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро сложих ATE , преди месец. Нямат фаски отстрани и при спиране на светофар свирят дразнещо. При по-големи и големи скорости са супер. Сменях ги заедно с дисковете и се надявам да спре скърцането , а може би трябваше да им ударя фаски с пилата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, димон написа:

Скоро сложих ATE , преди месец. Нямат фаски отстрани и при спиране на светофар свирят дразнещо. При по-големи и големи скорости са супер. Сменях ги заедно с дисковете и се надявам да спре скърцането , а може би трябваше да им ударя фаски с пилата...

и аз сменях преди предни преди около месец, заедно с дисковете, но на О1 и имаха фаски. не скърцат. явно имат конструктивна разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, димон написа:

Скоро сложих ATE , преди месец. Нямат фаски отстрани и при спиране на светофар свирят дразнещо. При по-големи и големи скорости са супер. Сменях ги заедно с дисковете и се надявам да спре скърцането , а може би трябваше да им ударя фаски с пилата...

Няма да спрат.Това АТЕ дето ни продават май не е баш истинско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат месец-два пред мен също сложи АТЕ с дискове Бош ( при мен дисковете са Текстар) - каза , че на втория месец са спрели да скрибуцат. Това ме успокоява донякъде... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дискове и накладки АТЕ от голям вносител си свиркат прекрасно вече близо година.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни дискове АТЕ Power и накладки ATE - никакво свирене. Задни накладки АТЕ на оригиналните дискове -  свирят, та се не траят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,сетих ще погледна съществуващите каква марка са , а оригинални на шкода  някой знаели какви накладки слагат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах старите накладки , които смених в Еуратек. Бяха с марка Ferodo . Не скърцаха , имаха фаски от двете страни , изкараха ме към 80 хил. км .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, димон написа:

Погледнах старите накладки , които смених в Еуратек. Бяха с марка Ferodo . Не скърцаха , имаха фаски от двете страни , изкараха ме към 80 хил. км .

Много си добър! При мен предни 45к, задни 60к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Izolini написа:

Много си добър! При мен предни 45к, задни 60к

Караш повече градско...

Оригиналните, предни ( магазинските, не помня марката ) изкараха 70 хил. км , но имаха поне още 10 хил. Задните съм сменял веднъж на 120 хил. , смених с АТЕ , но не скърцат грам.

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, димон написа:

Караш повече градско...

Оригиналните, предни ( магазинските, не помня марката ) изкараха 70 хил. км , но имаха поне още 10 хил. Задните съм сменял веднъж на 120 хил. , смених с АТЕ , но не скърцат грам.

?

Аз смених и предни и задни на 90000, това какмо значи? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, chavdarlk написа:

Аз смених и предни и задни на 90000, това какмо значи? ?

Че много качествено пълниш багажника и прехвърля спирачно усилие на задназадната ос. ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

Че много качествено пълниш багажника и прехвърля спирачно усилие на задната ос. ?

 

:) или в сервиза са решили и задни да сменят

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.