Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газова уредба на пежо 1.4 с бутилка с ВЪНШЕН монтаж?


cenarius

Recommended Posts

Здравейте,

 

Сдобих се с едно пежо симпатично, но няма газ. Може ли да препоръчате някой в София/Пловдив/Пазарджик който би се занимавал с монтирането на газова уредба с бутилка извън купето? На мястото на резервната гума? Първо погледах профила на Наско от Пловдив, но не е влизал във форума от пролетта. Разбира се не му бях записал телефона в google account и съм му изгубил телефона. Ако можете да препоръчате друг да свърши добра работа или някой да ми прати телефона на Наско на лично ще съм благодарен.

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тия не му ги препоръчвай... За газови с плочка стават, но са много скарани с газовите инжекциони :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София, Надежда, ул. Хан Кубрат - от Еуратек тръгваш към Ломско шосе, преди улицата да направи ляв завой, от дясно има двуетажна сграда с два големи гаража. Ако ходя натам в понеделник ще им взема и телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.