Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

“Преглед след 29,28,27....” при Кодиак


Slavikarata

Recommended Posts

Здравейте колеги,купих си колата това лято на 105000км,на 101000 колата е била на сервиз за обслужване 2019 ноември според шкода.Когато я купих ми изписваше след 26000км следващо обслужване,до сега съм изминал 6000 и ми остават още 20000 до следващо обслужване,сега преди десетина дена почна да ми изписва на екрана когато включа на контакт,че след Еди колко си дена трябва да мина преглед.Пише”19 дена или 20000км преглед на двигателя и 384 дена или 20000км смяна на масло,не мога да разбера за какъв преглед става на въпрос.Всяка година ли трябва да се кара на преглед имам още 20000км,колата е в отлично състояние и според мене и според “My ŠKODA « та въпроса ми е мога ли по някакъв начин да се изтрие това от екрана.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои инспекции са през определено време или километри в зависимост от т'ва, което трябва да се прегледа/подмени. Аз бих отишъл в Еуратек да кажат к'во-що. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.10.2020 г. at 23:38, zloQQ написа:

Някои инспекции са през определено време или километри в зависимост от т'ва, което трябва да се прегледа/подмени. Аз бих отишъл в Еуратек да кажат к'во-що. 

 

Не някои, а всички.

 

@Slavikarata, дали говорим за масло, филтри, ремък, спирачна течност, антифриз, хидравлика или каквото и да е, те винаги са под две условия. Например:

 

Сервизен интервал за подмяна на ангренажен ремък - 120 000 км. или 5 години, което настъпи първо . Ти явно влизаш по параграф времеви интервал и за това колата ти мрънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите колеги,значи всяка година трябва да се влиза за инспекция в Шкода,така го разбирам,защото колата е била обслужена точно преди една година в Холандия,тогава са му дали 30000км или 1година на двигателя и 30000км или 2година за масла и филтри,защото според компютъра имам още16дена или 20000км за инспекция на двигателя и 384 дена или 20000км за масла и филтри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.