Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся свястна китайска навигация от алито


Valdomeister

Recommended Posts

Здравейте, от доста време си мисля да си купувам мултимедийка от алиекспрес с навигация за моята октавия 1 2007г. Ако имате някакви впечатления от някоя специфична ще съм много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JORDITO предлага читави медии, камери и разни благинки на прилични цени и с чудесно качество. Доста колеги тук сме с монтирани от него медии и до колкото знам, няма недоволен. Сигурен съм, че може да съдейства за читав продукт, а не някой боклук за 150-200 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 1.10.2020 г. at 22:40, zloQQ написа:

@JORDITO предлага читави медии, камери и разни благинки на прилични цени и с чудесно качество. Доста колеги тук сме с монтирани от него медии и до колкото знам, няма недоволен. Сигурен съм, че може да съдейства за читав продукт, а не някой боклук за 150-200 лева

Здравейте.

Предполагам говорите за вградена навигация. Ако не представлява голяма занимавка, би ли снимал как изглежда в таблото на еденицата. 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.