Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Модул за промяна на режима на бутона на старт - стоп системата


JORDITO

Recommended Posts

Решение за тези,които ги дразни да натискат бутона за изключване на старт - стоп системата. 

Октавия 3 2015 RS 

 

Superb 3 2016 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с интерес следя, но, както знаеш, ме гложди един въпрос - какво ще кажат в ЕТ по въпроса за гаранцията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro_kem - "Еура Тек" биха видяли този модул само ако разглобят Автомобила на мястото, където е монтиран. Понеже модула може да се изключи чрез натискане на бутон - при влизане на Автомобила в "Еура Тек" ще спираш модула. При диагностика няма как да видят, че го има този модул. И в крайна сметка да не забравяме, че този модул само и единствено имитира натискане на бутона за "Start/Stop"-а, който бутон така или иначе ТИ кожеш да си натискаш когато и колкото си искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuningmania благодаря, наясно съм с начина на работа на модула. въпросът е, ако все пак по някакъв начин разберат за наличието му по време на гаранционния срок (както например наскоро влизах за закачане на дренажната тръба на А/С), дали биха използвали модула като повод за отпадане на гаранцията, да речем в частта управление на ДВГ/DSG. много мразя да натискам всеки път бутона и при мен също има следи от натискане (за по-малко от година), но не ми се рискува с отпадане на гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro_kem - Реално, не мога да ТИ се подпиша, че няма да имаш проблем. Но 99.99% вярвам, че няма да имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много оригинално решение е този модул, мн. ми хареса. Колко и в коя част на автомобила точно ще има демонтаж/монтаж, ако изявим желание да го ползваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Levcho - Някъде под бутона за "Start/Stop"-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Levcho минимално е разглобяването. Маншона на лоста и панела с бутоните около лоста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.