Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.2 TSI мнения за мотор, обслужване


Valdomeister

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

Търсейки читав автомобил в диапазона на 5-10к лв., намерих само 1 който ми допада и тя е с двигател 1.2 TSI 105 кс.

Какви впечатления имате за този двигател, тъй като гаражните майстори казват че били много трошливи, разтягат вериги и са за боклука след 250к км, а и освен това почти нищо не намерих по форумите.

Също така къде се обслужват( от Варна съм), какви пари излиза. 

Благодаря предварително!

Редактирано от Valdomeister
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, skodafen написа:

сменяш веригата и обтегача с оригинални в еура тек и караш 

Можеш ли да ми кажеш какви пари излиза удовлствието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам оплаквания към този мотор .. карам го вече пета година и като изключим , че по изкачване е малко анемичен , когато е включен климатика , друго освен консумативи не е сменяно , но е от втората генерация с ангренажен ремък и вграден във Фабия 3 .. предполагам , че в ЕураТек под 1000 лв. няма да обявят за смяна на верига.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.