Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Rapid Spaceback 1,6 TDI-CR 115hp 2018


evgeni

Recommended Posts

Привет колеги!

Имам Skoda Rapid Spaceback 1,6 TDI-CR 115hp 2018г. на 4400км. e купих от оказиона на Еуратек. Преди имах Октавия 1,9 TDI PD сега Рапида ми се струва доста  по шумен, може би ще  е добре да сменя маслото по-рано (на 30000 е по план) иначе е сменяно на 25000км. и сега предстои на 55000км. а и колата е била все пак служебна.... Иначе върви доста пъргаво. Интересно - акумулатора и е в багажника под резервната гума :). Ще бъда благодарен за мнения и съвети.

Поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Ако плануваш да я караш повечко време - сменяй на 10-12 хиляди маслото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса в малкото километри, а в качестеното масло. А Кастрола от Еурашпек е страшен боклук. Аз от както не сменям там двигателя ми утихна страшно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пЪрвото масло го смених на 19х...напук на всеобщото мнение визуално изглеждаше добре....от тук насетне мисля да сменям на 15х.-все пак имам едно наум относно маслото.....принципно служебните ги обсл. на 30х....и до 200х.(после се продават)...... нямат ядове с мотора или с разход на масло 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.