Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за проблем с дсг Супърб 3 тди 190 кс


starhi

Recommended Posts

Здравейте.Карам Супърб 3 190 кс,4х4 ЛК.Колата е на 28000 км. Забелязах от няколко месеца dsg ми рита при преминаване от 4 на 3 скорост САМО при по рязко натискане на спирачката.

При първото обслужване /по мое желание на 22500  км/в сервиза ми оптимизираха софтуера на кутията по гаранция и проблема изчезна за около 1000 км. Проблемът не е дразнещ,но ако има някой подобен  да сподели.Колата е в гаранция, но все пак мнение от колега няма да е излишно.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да е от начина на каране. При мен също се получава едно такова клатене на втора когато минавам през легнал полицай тип пешеходна пътека. Но това клатене се получава само когато известно време съм карал пенсионерската х2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.