Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Синхронизиране на дистанционното на ключа


bushido

Recommended Posts

Здравейте колеги!

След дълго време на изхабена батерия единия ми ключ не отключва и не заключва вратите и багажника., след като купих нова батерийка. Лампичката на ключа присветва, затова мисля че подава сигнал.Другият ключ си  работи. Става дума за оригиналните ключове на колата.Ако има значение съм с аларма, но и двете и дистанционни си работят. Гледах разни клипове от нета, но не се получава. Някой може ли да ми каже на Шкода Суперб 2003 как се обучава ключа? Благодаря ви!

Редактирано от bushido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Неработещият ключ в запалването и на контакт.

2. С работещият ключ излизаш и заключваш и отключваш колата от ключалката.

3. Влизаш и натискаш 1 път отключване на неработещият ключ След това го натискаш още веднъж. (докато си е на контакт).

4. Вадиш го и пробваш

 

Ако не е станало, правиш още два такива опита. Не винаги става от раз. При мен отне два пъти. Макар да го правих преди няма и месец, не си слагам ръката на сърцето, че това беше поредността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sauber благодаря ти за отговора. Пробвах нещо подобно, но натиснах отключването продължително 5-6 сек. Мисля, че пробвах и твоя вариант, но само веднъж. Утре пак ще пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, sauber написа:

1. Неработещият ключ в запалването и на контакт.

2. С работещият ключ излизаш и заключваш и отключваш колата от ключалката.

3. Влизаш и натискаш 1 път отключване на неработещият ключ След това го натискаш още веднъж. (докато си е на контакт).

4. Вадиш го и пробваш

 

Ако не е станало, правиш още два такива опита. Не винаги става от раз. При мен отне два пъти. Макар да го правих преди няма и месец, не си слагам ръката на сърцето, че това беше поредността.

Това важи ли за обучение на ново дистанционно, или само на такова, което си е загубило паметта? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.09.2020 г. at 22:17, sauber написа:

1. Неработещият ключ в запалването и на контакт.

2. С работещият ключ излизаш и заключваш и отключваш колата от ключалката.

3. Влизаш и натискаш 1 път отключване на неработещият ключ След това го натискаш още веднъж. (докато си е на контакт).

4. Вадиш го и пробваш

 

Ако не е станало, правиш още два такива опита. Не винаги става от раз. При мен отне два пъти. Макар да го правих преди няма и месец, не си слагам ръката на сърцето, че това беше поредността.

Пробвах 3 пъти описания начин, но не се получи. Някакво друго предложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, bushido написа:

Пробвах 3 пъти описания начин, но не се получи. Някакво друго предложение.

 

Пробвай обратното. "Здравият" ключ на контакт и въртене и натискане с неработещият вън на ключалката. Мамка му, грам не мога да се сетя, а го правих и на двете дистанционни преди няма и месец... Та даже след това им смених батериите и го правих пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.