Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачките спират по-добре на скорост?


Dropkick murphys

Recommended Posts

Здравейте,от няколко дена педала на спирачките ми е малко твърд,и не спира много добре.Когато запаля на спирачка майче не потъва както преди,когато колата е на скорост си потъва нормално,но като изключа се втвърдява.Има ли логика или аз съм луд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недостиг на вакуум в сервото.

Провери си всички маркучи по вакуума, включително и резервоарчето.

При мен се оказа тандемпомпа- не правеше достатъчно вакуум, смених я с нова и всичко се оправи.

Има доста теми писани за този проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една от темите, там има и предположения и насоки които може да ти свършат работа :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-лесно се проверява помпата като свалиш маркуча и бръкнеш вътре ако има масло търсиш друга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вакум помпата има маркуч с клапън, който е с щуцер от страна на помпата .Провери дали няма луфт щуцера и състоянието на клапъна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих в един сервиз,оказа се този маркуч от помпата със щуцера,поне за сега де.Наистина беше понацепен към края,но решихме да поръчам нов(80лв:)Сега  като се намести определено имам доста по-добри спирачки.Дано да е само това :)Но стария ще го запазя,някъде мернах че се лепял с нещо,и мисля че ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.