Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.4 tdi 70к.с. Светна чек енджин в жълто.


RahzeL

Recommended Posts

Здравейте! През уикенда ходих до Пловдив от София и на отиване на няколко пъти колата като че ли изключваше турбината и не можех да карам с повече от 90-100км, без никакви индикации по таблото. На връщане обаче почти веднага след напускане на града, колата заби леко муцунка и светна чека(без да премигва или подобни) и пак ме ограничи до 100км. Спрях на първата бензиностанция, изгасих колата и я запалих, но чека не изгасна и си я прибрах до софия близо 100км без никакви видими проблеми в ограничение 140км/ч, при необходимост намалях скоростта или давах газ за да изпреваря абсолютно без проблеми. Направи ми впечатление обаче че няколкото пъти на отиване и веднъж на връщане когато установих проблема, двигателя утихна доста... Някой имал ли е подобен проблем и знае ли какво да очаквам от диагностиката. Да не ми кажат турбо мурбо пък да е нещо по безопасно и евтино :) Благодаря на отзовалите се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.