Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ръчни скорости, шум при завой наляво.


ivanhoe

Recommended Posts

При завой наляво се появява шум в дясното предно колело. Мислех, че е лагер на главината, на база опит с други автомобили. В оторизиран сервиз на Шкода ми казаха, че този шум е от скоростната кутия и е стандартен за 6 степенни ръчни кутии. 

Някой да се сблъсквал с подобен проблем, за да потвърди?

Колата ми е още 1 месец или 1000 км в гаранция и имам чувството, че тия от сервиза ме "вързаха за храстите" за да избегнат смяната на лагера. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнете автомобила на подемник и въртете колелата. Така би трябвало да се определи от къде идва шума. Защото това е несериозно да вие скоростната кутия на ляв завой и то на нов автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и за стар автомобил не е сериозно. Това не е симптом за  проблем в скоростите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има този шум от самото начало.

Най-отчетлив е при маневриране на паркинг с ниска скорост.
Разбира се, в случая е възможно да е различен или по-силен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.