Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новия модел на Skoda - електрическия Enyaq iV


Mishelle

Recommended Posts

преди 29 минути, PRR написа:

Всичко хубава, ама защо са изплескали тоя таблет, все едно са го забравили по време на проектирането :( Адски ме дразни тая "мода".

 

 

Ако знеш и как се клатушка, като цъкаш по него :D Десен-прав и до там... Пък Pioneer са измислили, даже и да си го сваляш таблета:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го гледам този в Енияк как е посаден, сигурно ще има пробвали да го "дръпнат".

И като го видях това на екрана "почкайте, просим" и почна да мисли... Направо ме уби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е идиотщина :( Ако не искат да слагат централна конзола - да не слагат. Ама да ми изплескат таблет е тъпо. 

 

Иначе разгледах ценовата листа и си конфигурирах нещо по мой вкус ... за 100К лв ? Май още не съм пораснал за такава кола ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

Всичко хубава, ама защо са изплескали тоя таблет, все едно са го забравили по време на проектирането :( Адски ме дразни тая "мода".

 

Сърди се на Илън Мъск ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, всеки има право на лош вкус, което не значи, че аз ще се изкефя на извратения му ум! Ти ще се облечеш ли така:

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Функциите му са въпрос на друг разговор. Начина на "добавяне" в интериора е убийствен :( Дизайнера правил интериора трябва да му се забрани да се доближава до авто индустрията за период от поне 20 години!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една Шкода Вижън Е и там екрана беше точно такал. Та много преди да се появи бай Илончо дизайна влечеше натам. Ауди също за А6цата са с подобен екран, но може да се прибира. Просто масивните табла се заменят от уж по-малки табла и с подобни стърчащи таблети се акцентира на по-финното табло.

 

skoda-vision-e-concept-updated.jpg

 

А искате ли една снимка на таблото на Волга М21?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На E-Vision-а извращението е ощо по-голямо! Хем имаш огромен дисплей, хем добавяш още един абсолютно ненужен :( Да не говорим колко се кефя на "хилядите" чупки и дупки по интериора, които се чистят трудно, но за сметка на това се вижда много добре как събират прах и т.н.

 

Както и да е. Отплеснахме се. 

 

По-темата - от конфигуратура не разбрах дали си избрах 4х4 вариант или само предно, но при цена от 100к май не е много от значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още няма 4х4 в конфигуратора. Иначе много от дизайнерските решения от Вижън, могат да се открият в актуалните модели на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Може би глупав въпрос, но за какво е казанчето отляво с розово/лилавата течност? Синята капачка отдясно е за течността за чистачки предполагам, а черната кръгла капачка от ляво до синята, или поне на капачка изглежда, ми прилича като на казанче за спирачна течност :)

image.thumb.png.4e7a05439df187c9b925e6dcbe70ee25.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, ID A написа:

Антифриза. Батериите са с течно охлаждане.

Ясно, предполагах, че е антифриз, но не загрях какво ще охлажда. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панелите и шкафовете ги сканирах още първия път, професионално изкривяване. ? На 2:44, на втори преглед, обаче видях един field pg. И няма начин с него да правят тестове, не че не може, но е прахосване на средства. Филмът е сниман явно в самото начало на производството, при настройката на машините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не ми харесват тези звуци. Това е за пешеходци при ниски скорости. Защо не сложат сам да си избираш как да ти звучи колата? Много би ми харесало електричка със звуци, като на стар трамвай със звънец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повърна. При О3 RS изкуствен говорител, за да бучи по-силно, когато е на спорт, тук нинтендо 8-бита или WarnerBros анимациите "looney tunes" - "това беше всичко, приятели", ужас. "Добър е прогреса".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, да се запиша в темата, https://www.autoclub.bg/menu=106&id=94784  - тук излезнаха и доста данни за колата. 

 

 

П.с за спирачките ще дойде ден ще ги прославяте че са на барабан а не на дискове, ама това за по-просветените : ) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Stylo написа:

ама това за по-просветените

Какво имаш предвид? Барабаните само ценово са по-добре от дисковите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.03.2021 г. at 23:07, Stucata написа:

Какво имаш предвид? Барабаните само ценово са по-добре от дисковите. 

Mat в новото видео за Id. 4 обяснява, защо слагат барабани отзад и какъв е +.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.