Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВЪПРОС - Онлайн проверка на глоба за закъсняла подмяна на изтекли лични документи.


Levcho

Recommended Posts

Здравейте Съфорумци,

Имам ли възможност за онлайн проверка за дължими глоби съставени по закъснение на подмяна на изтекъл личен документ? И за онлайн заплащане/погасяване на глобата? Ако не, къде и как се заплаща и какво закъснение е допустимо.

Понеже в момента нямам възможнсот да се запитам на място, а пък не успях да взема  помощ от чичо GOOGLE, си рекох да се запитам във форума.

Случката;

Смених си документите преди месец, но ми беше изтекъл срока на личната карта, и полицая който беше в паспортна служба ми състави акт който щял да се прегледа от началника в районното след което ще ми се отправи уведомление за глоба.

Понеже нямам възможност да посещавам адреса си в Б-я няма да получа и уведомлението. А пък не искам да пропускам да погася глобата.

Благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Levcho - Не вярвам да можеш тази Глоба да я провериш "On Line". Най-лесно ми се струва да помолиш някой, да отиде, да каже твойте данни и да плати Глобата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пролетта не излезе ли разпореждане за удължаване на срока за подмяна на изтичащи лични документи за живеещи в чужбина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, tuningmania написа:

До @Levcho - Не вярвам да можеш тази Глоба да я провериш "On Line". Най-лесно ми се струва да помолиш някой, да отиде, да каже твойте данни и да плати Глобата.

Благодаря за коментара. Ще потърсим някой познат да провери. ( не искам по време на тази пандемия да впрягам никого с подобни молби.)

 

Преди 19 часа, The Best Forman написа:

Пролетта не излезе ли разпореждане за удължаване на срока за подмяна на изтичащи лични документи за живеещи в чужбина?

Благодаря за коментара. Пролетта излезе разпореждане, но срока на моята лична карта беше изтекъл още миналата година.

След датата на изтичане бях ходил два пъти в България но не съм ходил до Разград, където да си сменя личната карта.

В районното проверяват дали си имал възможност, дали си идвал в Б-я след съответната дата.

Ако си посещавал значи си имал възможност но си пренебрегнал, и глобяват.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.08.2020 г. at 17:17, The Best Forman написа:

Пролетта не излезе ли разпореждане за удължаване на срока за подмяна на изтичащи лични документи за живеещи в чужбина?

И заради Ковида май удължиха срока на всички изтичащи лични документи? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ID A написа:

Изтичащи сега, а не изтекли миналата година.

Да де, после видях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.