Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на датчик диференциално налягане DPF


Recommended Posts

Здравейте,препоръчайте ми марка датчик диференциално налягане на DPF .Номера е:03G 906 051A.Колата е Октавия 1.9 tdi 105 2008 BLS.Гледам цени от 25лв до 150лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @stronger1969 - Този датчик е заменен от производителя с друг вид, който е с "OEM"-Номер: "076906051A". Около 130 Лева е Оригинален в "Еура Тек"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,значи е по добре да ползвам услугите на Еура Тек.В Г.Оряховица имаме представителство на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еуратек в Горна Оряховица са готини, ходил съм при тях. Отивай смело ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @stronger1969 - Май е по-добре новия вид датчик. Изглежда има някакво подобрение спрямо стария..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна работа,пратих имейл на Шкода в Г.Оряховица с номер на датчика и ми отговориха че това било датчик Интеркулер.Аз ли съм или не съм...може и да бъркам.Пратих съпругата с датчика в представителството,гледали го умно...Утре ще ходи пак,че човека който отговаря го нямало.Щели да го поръчват от Чехия и до 2 седмици ще е тук.Интересно какво ли ще пристигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.