Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Супърб 2,5 TDI 163к.с. 2004 автоматик


Recommended Posts

Продавам си колата. Километрите може и да изглеждат много, но са истински. Докарах си я лично от Чехия на 275 000, и сега е на 333 000. Може да се провери в официален сервиз, няма никакъв проблем. Има си малки забележки по боята и интеририора, но не искам да ги крия. Опитал съм се да снимам всичко. Даже двигателя измих! Това не съм го правил никога! Но все пак продавам кола, която си я ползвах до преди един месец, не е стояла в гараж. Продавам я, защото си купих нова, а тази има още много хляб в нея. Дано му свърши работа на някой колега! САМО за колеги от форума - подарък гуми, които ми останаха. Пък и да се похваля - купих си Кодияк!!!

Цена 4500лв. Тел: 0885-494954, Георги Василев.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

12.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.