Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

турбо


barakov

Recommended Posts

Здравей. За Габрово не знам къде може да си направиш турбината но преди няколко месеца и аз имах проблем с турбото и отидох в адлер ауто в Годеч. Останах изключително доволен и от качеството на работата им. За сваляне на турбината почистване на геометрията на пясъкоструйка, смяна на актуатор и монтиране плюс че след това правят тест драйв със диагностика да проверят дали всичко е наред ми взеха 350 лева но стана като нова. Колата е 2004 година 1.9tdi 81kw. Това е което мога да ти препоръчам. Успех. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох в 10:00. Първо правиха тест драйв да видят компютъра какво ще покажа после разглобиха всичко оправиха проблема почистиха после още веднъж тест драйв да видят всичко наред ли е и 16:30 си бях тръгнал. Успех. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука е зле- уж за 2 дена- станаха 6  дни -смениха 4 турбини ,не станаха - слагаха нови части -пак нестана и с голям зор яа сабраха  за 230 пари и нищо дефакто...направо ужассссссс ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятна ситуация.... За съжаление и тук е същото аз точно поради тази причина се вдигнах минах 150 километра в едната посока но отидох при хора които си разбират от работата имат стендове и всичко като цяло един образцов европейски сервиз. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах сайта на сервиза в Годеч и там са посочени сервизи с които работят в страната. Такъв има и във Велико Търново.

Разгледай сайта на сервиза и вземай решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е нещо като франчайз, но да кажем, че щом са се обединили, работят на по-високо ниво, така че ако не ти се бие път до Годеч, Търново е на 50км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.