Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Индикацията за подгрев свети при всяко палене


deqn31

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Днес се сблъсках със следният проблем.

Колата е Октавия 1,1.9 тди с код на мотора АГР.Сменях стартер след смяната му при всяко палене свети лампата за подгрев въпреки,че навън е 30 °C.Въпроса ми е ако съм прекъснал някой кабел на G62(температурен датчик) ще ми вади ли темп.на охл.течност на таблото,защото при мен си я показва.Нямам завишени обороти ,нищо.Само това,че свети подгрева все едно е -20 всеки път.

Та въпроса ми е дали датчика се е прецакал точно в този момент(малко вероятно )или някой кабел от снопа съм прекъснал и трябва ли да показва темп.на таблото без него,защото от това което четох останах с впечатление,че когато е прецакан обикновено не показва.

 

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако свети постоянно, без да гасне, е възможно да са ти изгорели стоп светлините или стоп-машинката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.