Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Почна се !


The Best Forman

Recommended Posts

След като две години събирах части за Голф 2 и много бързо и изненадващо се освободих от тях  , свободното пространство трябва да бъде заето и ето с какво се сдобих вчера :)

IMG-ef2ccae833cabb7f9be14354c3245959-V.thumb.jpg.e8581aa812adf09408d3e4409fde3f25.jpgIMG-80ec1d973437e8c3683f244c6ccea6c9-V.thumb.jpg.df7186021d6c5703756697442b257fcb.jpg

 

Пушени оригинални стопове за Шкода Форман/Фаворит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очи, които се не виждат, се забравят. А на мен нещо все повече започват да ми харесват Форманите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Баси! Помислих, че още едно комби си взел ?

Нямам толковя голям хол :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

Баси! Помислих, че още едно комби си взел ?

 

И аз така си помислих, ама като прочетох пояснението под снимката ми замръзна усмивката. Това наистина щеше да е най-добрият Форман. Няма случаен Фаворит/Форман, заводски боядисан в цвят металик.

Честито, Гена за стопчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво точно се почва? Да събираш GLXi част по част ли? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  В Мобиле има един Форман от Пловдив на който се бях огледал точно в стоповете и барчето,  но така и си остана.. не съм се обаждал. ;)

  Браво и честито, че все по трудно ще се намират такива лимитирани части. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, krasipask написа:

  В Мобиле има един Форман от Пловдив на който се бях огледал точно в стоповете и барчето,  но така и си остана.. 

Не се оглеждай за стоповете , от същия са :)

В скоро време и други работи ще изчезнат от него .. спокойно барче си имам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Само така - взимай каквото ти трябва докато е на пазара :)

  А за въпросното барче ако реша ще звънна! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно е същото , но заради формата на въздуховода на тунела на Фаворит/Форман без барче се изрязва малко за да легне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва, да не остана по-назад и аз взех нещо от Формана...въпросното барче. 

Надявам се да не спамя темата на Евгени, но имам два въпроса за монтажа. 

 Под самото радио стърчат две шпилки-там с гайки ли трябва да го хвана (на снимката ако се вижда). 

 И двете метални скоби (в средата на снимката) нямам никаква идея къде трябва да се монтират. 

IMG_20200714_111150.jpg

IMG_20200714_112802.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го пробвах и май ще трябва да изрежа малко. Металната преградка на барчето ли се скъсява, защото там подпира. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, krasipask написа:

Сега го пробвах и май ще трябва да изрежа малко. Металната преградка на барчето ли се скъсява, защото там подпира. 

Аз слагах от Фелиция на Фаворита .. захванах го на двете дупки в таблото и рапидката , която държи въздуховода към тунела , като сложих и дистанционна втулка .

Изрязах дясната стена с около сантиметър до мястото , където се стеснява въздуховода.

 

1fe5915b59f85e894aa3de9ce94833f0.0.thumb.jpg.990cf6c819c2761a5598ecfa576f0486.jpg

 

Дръпни си я на компютър и виж къде съм рязал барчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чичкоооо

От къде изрови тая снимка на Франко... ???

Модерна работа, голЕма навигация, тва - онова... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 7 часа, The Best Forman написа:

167 kB · 0 downloads

Аз слагах от Фелиция на Фаворита .. захванах го на двете дупки в таблото и рапидката , която държи въздуховода към тунела , като сложих и дистанционна втулка .

Изрязах дясната стена с около сантиметър до мястото , където се стеснява въздуховода

   Мерси, за разясненията. Незнаех, че ще иска преправяне. 

 Като го монтирам ще пиша как съм го захванал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш много варианти .. ако ти се занимава - звънни им да ти пратят и въздуховода , инак вземи една ножовка и маркер и действай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам да го поизрежа и пилна където трябва и да не личи. 

 Само тази рапидка на въздуховода, където казваш да го захвана е под мокета и съм забравил точно къде се намира.. а не ми се маха целия мокет. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

От 1998 год.карам Форман , но никога не бях стигал до тук

 

IMG_20200730_192902.thumb.jpg.3267ba0d5efad7e167059ee8fb0a6e6f.jpg

 

Не се мина без жертви 

 

IMG_20200730_192938.thumb.jpg.5b6dcfdf4cca93e41b5088111fff0bf7.jpg

 

И едно стъкло даде фира , докато се науча :) .. до сега бях свалял само лепени от мен със силикон за баня :)

Сега ще мисля новия дизайн .

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.